Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Sári Tamás szegedi orvos...

Dr Sári Tamás szegedi orvos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne mások tapasztalata, véleménye dr Sári Tamásról.

#Dr sári
2020. jún. 4. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sári doktor már Kiskunhalason dolgozik, csak magánrendelése van Szegeden.
2020. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezt olvastam, csak ez még elég friss információ, így akik korábban szültek nála, szegediként ismerhetik.

A Halasi kórház miatt érdekelne a dr úr. Kisfiamat Szegeden szültem, Sikovanyecz dr úr volt a fogadott orvosunk, viszont a kórházban töltött idő számomra nagyon negatív élmény volt.

2020. jún. 4. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Sári szülészet terén nagyon jó szakember, nyugodtan válaszd őt.
2020. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szobatársam szült nála, a szulessel nagyon elegedett volt, elozo babaja csaszaros volt mas orvosnal, Sarinal sikerült a masodik baba sima szulessel, igy nagyon boldog volt.

Viszont azt mondta, hogy a terhesgondozas nem volt jo, kapkodott, sietett, volt, hogy a kenetet állva vette le neki, mert elfelejfette amig le volt vetkozve, aztan meg sietett, nem varta meg, hogy ujra levetkozzon,

így o ezzel a resszel nem volt elegedett, azt mondta, a terhesgondozas alatt sokszor elbizonytalanodott.

2020. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amugy en meg nem hallottam olyanrol, akinek a szules utani idoszak pozitiv lett volna a klinikan. Bizom benne, hogy azota lecserelodtek a noverek, apolok. Nekem is remalom volt az az 5 nap.
2020. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Sikovanyecz dr úrral a terhesség során elégedettek voltunk, nagyon kedves, kiváló szakember (ezért választottuk őt). A szülésre éppen, hogy beért, de volt fogadott szülésznő lnk, aki szintén kiváló volt, így akkor annyira ez nem zavart.

Viszont a bent töltött idő, borzalmas volt. Hiába kértem segítséget, több alkalommal is, nem kaptam. Nyilván érti az ember, hogy sokan vannak bent, sok a teendő, de...

Bennem, annyira mely nyomot hagyott, hogy azt mondtam, én oda soha többet nem megyek vissza szülni. Kiskunhalason ezidáig, sajnos nem voltak jó szakemberek, de mikor még hallottam a hírt, hogy több szegedi orvos is átjön, nagyon megörültem.

2020. jún. 6. 06:46
 7/8 anonim ***** válasza:

En is szoltam, hogy sebes a mellbimbom, megneznek-e, hogy jol teszem-e mellre a babat, mert senki nem mutatta meg, hogy kene, csak a szuleszno mondott annyit szules utan, hogy figyeljek ra, hogy az egesz bimboudvart is bekapja.

Azota is jonnek megnezni...

Aztan szóltam, hogy nagyon kemeny a mellem meg borzasztoan faj, nem lehetne-e megprobalni fejni, mert kezzel nem megy. Azt mondtak, hogy kizart, hogy beloveljjen a mellem 1 nap alatt, nincs benne tej, azert nem jon. Kezzel kesobb sem tudtam fejni, mar akkor tele volt tejjel, a baban kivul egyedul elektromos mellszivoval tudtam beinditani a tejleado reflexet, ahogy hazaertem es vettunk egyet, lefejtunk 2-2 dl-t a melleimbol, egybol felpuhult.

Plusz mondtam nekik, hogy mivel majd' szetrobbannak a melleim, es szoptatni akarok, ne nyomjak mar tele a babamat tapszerrel, minden reggel telenyomtak, meg siman elvittek szopi elejen reggeli vizitre vagy azt se tudom, hova, majd visszahoztak ugy betapszerezve, hogy 3-4 oran at felebreszteni se tudtam. Azt mondták itt is, hogy nincs tejem, azert szopna orankent, a tapszerrel jol lakik, latom milyen jot alszik tole. Tobb, mint eg, evig fejtem szopik utan a tejet, annyi tejem volt.

Es alairattak velem egy papirt, hogy nem vagyok hajlando megtanulni a cumisuveges taplalast, majd en voltam ott maga az ordog, mert eheztetni akarom a gyerekem....

Remelem mar tenyleg mukodik az ambulans szules, es minden jol majd, a leheto leghamarabb elhuzunk haza, az biztos.

2020. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, hasonló tapasztalataim vannak.

Szörnyen rosszul voltam a szülést követően (többször elajultam), de az ajtót sem nyitottak rám. Hiába hívtam őket, senki nem jött, a szobatarsam keresett nővért...

Szoptatassal dettó. Kértem, hogy segítsenek, senki nem jött.

Nem olyan régen szült ott, unokatesom, és ő is ilyen élményekkel jött haza. Szóval változás nem történt

Nagyon sajnálom egyébként, mert kiváló orvosok vannak szegeden, én is emiatt választottam

2020. jún. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!