Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsételés, halványodó teszt,...

Pecsételés, halványodó teszt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Múlt héten lett szép erős pozitív a tesztem, pár napra rá viszont sajnos elkezdtem pecsételni (nagyon halvány, csak a papíron látszik, ez azóta is tart). Voltam orvosnál is, azt mondta még ennyire korán nem lehet mit csinálni. 3 napi pecsételés után ma reggel újra teszteltem, és alig látszik a csík. Elég egyértelmű már nekem is, hogy ebből nem lesz baba. :(

Sosem jártam még így, ilyenkor mi a teendő? Hány napig várjak, hogy megjöjjön? Ha nem jön meg a héten menjek orvoshoz? Ha megjön, akkor el kell mennem, hogy megnézzék rendben van-e minden ott benn?

Köszönöm aki tud segíteni!


máj. 13. 08:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt, lehet esetleg méhen kívüli terhesség is? Ettől nagyon félek.
máj. 13. 09:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,szerintem kémiai

Méhenkívüli tuti nem,mert ott erös marad a csík

Szerintem várj ezen a héten,de kémiainál nekem a halványuló teszt után 1-2nappal megis jött

És utána nemkell elmenned orvoshoz,pláne ha a teszt negatív lesz

máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció kimaradása után csináltad az első tesztet?
máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, vagyis maga a menstruáció napján, majd utána 1 nap késéssel is.
máj. 13. 09:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kémiai, meg fog jönni. Van ilyen sajna.
máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy előfordul, szerencsém volt, hogy az első terhességemnél minden rendben volt, de pont ezért valahogy nem is számítottam rá, hogy most gond lehet, teljesen beleéltem magam. :( Köszönöm a válaszokat egyébként!
máj. 13. 09:43
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Semmit. Majd megjön. Lehet, hogy holnap, lehet, hogy csak egy hét múlva.

Tudom, hogy szar, nekem kettő is volt, kihordott terhességem meg egy se.

máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom kérdező, én is így jártam nem olyan régen. Rendben leszel, valószínű csak éppen elindult, de nem tudott megtapadni vagy beteg lett volna. Nekem segített, hogy úgy fogtam fel, hogy peteérésem van, a férjemnek pedig alkalmas spermái és össze tud jönni a dolog. Nálunk alapbetegségek miatt ez is kérdéses volt.

Kitartást kívánok és mielőbbi babásodást!

máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Közben csináltam egy digitális tesztet is, az a nagyon halvány reggeli teszt ellenére 2-3 hetes terhességet mutat, ami tulajdonképpen megegyezik az eddig gondoltakkal. Úgyhogy már nem értem az egészet. :(
máj. 13. 10:58
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ha nagyon biztos akarsz lenni a dologban csináltass 2 hcg vérvételt. Az mutatni fogja nagyon eséllyel mi a helyzet. Ha szépen duplázódik az jót jelent.

Milyen teszt volt ami nagyon halvány lett?

Bár ez nem mérvadó de CB digitális ÁLTALÁBAN pont, hogy egyre kisebb hét számot szokott mutatni.

máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!