Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötényhasat hogyan lehet...

Kötényhasat hogyan lehet elkerulni?

Figyelt kérdés
Pl ikreseknel azert nagyon kitagul a bőr, megis van akinek visszahuzodik utana.

#kötényhas #Megnyult bor
2020. jún. 13. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy
2020. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Alkati dolog.
2020. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

1 éve szültem, a fejre allok is ottvan sajnos :(

2020. jún. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 es szerinted fugg a terhesseg alatti hizastol vagy hogy mekkora volt a hasad a babaval?
2020. jún. 14. 07:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok de válaszolnék. Nem függ. 17 és 30 kilót híztam a terhességeim alatt, sem striám sem kötényhasam nem lett,erősek a kötőszöveteim de én azt javaslom ha még nem vagy terhes, sportolj. Terhesen pedig minden este shea vaj + balea body oil keveréke jó vastagon. Reggel elég egy könnyű testápoló.

Én is féltem de legrosszabb esetben plasztikáztatható.

2020. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi #2es, nekem 3. Baba, elso kettovel keveset hiztam, 11 es 7kg, de most 7evvel idosebb vagyok, hasam is sokkal hamarabb latszott es szerintem a sulygyarapodas is tobb lesz, kenegetem, csak attol felek h a shea vaj, olajak abban segitenek hogy ne repedjen de a visszahuzodasban nem vagyok biztos. Koszonom a valaszod!
2020. jún. 14. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, én +6kilóval mentem szülni mégis kötényhasam lett (nem meg rengeteg striám), ismerek olyat aki magas, max vasággyal 50kg, bszott nagy hasa volt az ikrekkel, de ha nem ismerném nem tudnának annyit fizetni hogy bevegyem hogy valaha is volt terhes
2020. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Talán van összefüggés, meg a szülés módja között is.

Egy példa : aki természetesen szült másnap már megse mondtad Volna hogy ő szült tegnap. Nekem (a levegő miatt) 5 hónapos terhesnek néztem ki kB 2 hónapig. 62vel estem teherbe 78al mentem szülni. Ebből a gyerek 4 kiló volt plusz placenta, víz, stb. Azért akinek kishasa van kevesebb az esélye hogy kötényhasa legyen.

Vagy kitudja. Nekem lett, és nem tudom eltuntuntetni sajnos.

2020. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kizárólag alkati kérdés.

68 kg-val lettem terhes, 86 kg-val szültem császárral, a szülés utáni 2-ik nap 74 kg voltam, tehát a konkrét hízás esetemben 6 kg volt, a többi a gyerek meg a cucc. Hatalmas hasam volt azóta eltelt 20 év és a mai napig nincs kötényem, pedig már 78 kg vagyok.

Ellenben a kolléganőm, aki soha nem szült, olyan kötényt növesztett, hogy egyszer a nőgyógyász rászólt, hogy "Hajtsa fel a kötényét!"

Ő mesélte! ...és persze baromi rosszul esett neki.

2020. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!