Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól irathatnám ki magam?

Mikortól irathatnám ki magam?

Figyelt kérdés
Előadóként dolgozom, napi 12 órát talpon vagyunk még a kasszában is, és elég kemény fizikai munkát végzünk. Árukor mi pakolj új le a nehéz kartonokat, rakjuk egymásra a raklapokat. Még csak 5+4 hetes vagyok, 2 hét múlva készülök orvoshoz menni. Azt gondoltam, hogy a 12 hetet végig dolgoznám, de utána szívem szerint itthon maradnék, mert nagyon megterhelő még így is hogy nincsenek tüneteim. Szerintetek együtt működne az orvos? Vagy hogy megy ez? Első baba, teljesen tapasztalatlan vagyok

2020. jún. 15. 14:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Először is törvény kötelezi őket a könnyített munkavégzés biztosítására , másodszor pedig várandós nőt nem bocsájthatnak el. Teljesen mindegy milyen a főnökség jogilag nem tehetik meg.
2020. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!