Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be szokott menni az apuka az...

Be szokott menni az apuka az első ultrahangra?

Figyelt kérdés
Hat hetes terhes vagyok, holnap megyek az első ultrahangra. Olvasom, hogy az hüvelyi szokott lenni. Ennek ellenére is be szoktak menni az apukák? Rákérdeznénk persze a magánrendelőben is majd előtte, kivéve, ha ez tökre nem szokás, akkor nem égetem magam. ^^ Persze mivel nagy pillanat, gondolom sok apuka szeretne ott lenni... Semmi tapasztalatunk ilyesmivel, így nem tudom, mi a "szokás".

2020. jún. 16. 10:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Orvosa válogatja. Szerintem is kérdezd meg, mert nem minden orvos enged be kísérőt hüvelyi ultrahangra, nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2020. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem. Amikor csinálja, akkor láthatja, amikor vizsgálják, akkor nem?

Igen, ott lehet. Alanyi jogon 1 kísérőt bevihetsz magaddal. Magánrendelőbe pedig pláne. 2 gyerekünk van, mindkettőnél, minden egyes vizsgálatnál ott volt a férjem is. Az ő gyerekei is. Alap, hogy ott van. Vizsgálati módszertől függetlenül.

2020. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Orvosa válogatja, gondolom a magándoki meg fogja engedni. Mondjuk én nem szerettem volna, hogy hüvelyin ott legyen, de ezt mindenki maga érzi. Sajnos az én férjem csak a 12 hetes uh-on tudott eddig bent lenni, mert utána bejött a vírus helyzet és sehová nem jöhetett be, még 4D-re sem. Na de holnap megyünk újra 4D-re 28 hetesen és már bejöhet. A fiamnál 8 éve majdnem minden vizsgálaton bent volt.
2020. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Normális helyen bent lehet. Nálunk minden vizsgálaton ott volt
2020. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

2!


Azért szex közben látni az asszonyt más, mint kiterítve a vizsgáló asztalon miközben egy másik férfi épp a lába között matat. Pláne érdekes a hüvelyi uh készülék ez esetben, amint félig eltűnik a nőben....


Kérdező,

Bemehet ha akarod és ő is akarja

2020. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, nekem is fura lenne/lesz a jelenléte, ugyanakkor annyira új és izgalmas az egész, hogy nyilván meghatódna nagyon ő is meg én is a nagy pillanattól. Meg a szülés biztos még sokkal furább lesz. :D
2020. jún. 16. 11:01
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg egy kísérőhöz jogod van. Viszont tény, hogy már oldják fel a korlátozásokat, de sok helyen még a vírus miatt nem engednek be kísérőt. Meg kell kérdezni előtte.
2020. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
57%
Mi épp ma megyünk az első uh-ra, 6+6 vagyok :) ajánlom, hogy beengedjék :)
2020. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

Nálam egyiknél sem volt az elsőn


Nem mindig önszántából.

/ egyszer pl ügyeleten voltam/

2020. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
54%
Azért egy hüvelyi uh vizsgálófej nem egy ijesztő dolog, arról nem beszélve, hogy elvileg felnőtt férfival vállal az ember gyereket, aki már érett annyira, hogy tudja, hogy az a férfi, aki "matat a lába között" az egy orvos és épp vizsgálatot végez. Ha a férjem nem tudná tolerálni ezt a vizsgálatot, komolyan elgondolkodnék azon, hogy miért akarok tőle bármit is. SZánalmas is lenne, ha ez gond lenne közöttünk.
2020. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!