Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek pozitív a teszt...

Szerintetek pozitív a teszt vagy szellemcsíkos?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A linket képen az alsó tesztet ma reggel csináltam,nem tudtam reggel sem eldönteni,hogy mi lett az eredmény,ezért délutáni is mrgismételtem.az egyértelmű negatív lett.

Mèg nem találkoztam “szellemcsíkos” teszttel ezért nem tudom,hogy ilyen e.

Szerintetek?

[link]



2020. jún. 17. 17:13
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Időn belül kijött a 2.csík a reggelin?
2020. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Igen, csak reggel sem tudtam,hogy mi lehet illetve mentem dolgozni nem nagyon elemezgettem ki.beraktam a fiókomba és azóta is ennyit mutat
2020. jún. 17. 17:22
 3/56 A kérdező kommentje:
Én még arra gondolok,h esetleg “beázott” vagy nem tudom mert amúgy is elvan sárgulva
2020. jún. 17. 17:33
 4/56 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel csinálj másikat.
2020. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem szellemcsík :). Nekem volt már olyan és az nem így nézett ki.
2020. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Majd péntek reggel tudok csak csinálni.remélem az pozitív lesz egyértelműen.holnap meló után mehetek tesztet venni, veszek vagy 3 különbözőt.

De addig megfog ölni a kíváncsiság :(

2020. jún. 17. 17:59
 7/56 anonim ***** válasza:
Elhiszem. :) Remélem, hogy sikeres lesz. Bár, mint mondtam ez nem szellemcsík. Most már én is izgulok érted. Én majd 1hét múlva fogok tesztelni. Mit nem adnék egy ilyen tesztért. 😍😍😍
2020. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm.remélem sikerül mindkettőnknek🥰

Csak azért aggaszt,hogy szellemcsík,mert nincs amúgy színe alul kicsit piros a csík de amúgy semmi szóval nem fűzök hozzá sok reményt..sajnos sok volt már a csalódás :(

De amúgy péntekre nem vàrom😁

2020. jún. 17. 18:09
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyet teszteltem, baromi halvány volt, most pedig van egy 6 hetes kisfiam. :)

Szerintem csináld azért újra, biztos ami biztos, Én is vagy 2-3 tesztet csináltam, mind halvány lett, mégis pozitív :)

Sok sikert!

2020. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azért nem gondoltam arra, mert én színesnek látom. Pénteken már erősebb lesz hidd el.Az előttem szóló is ezt bizonyítja. Neked gratulálok a picihez! Nah majd izgulunk együtt❤
2020. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!