Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. és 18. heti ultrahang:...

12. és 18. heti ultrahang: Czeizel Intézet vagy Istenhegyi Géndiagnosztikai központ?

Figyelt kérdés
Nekem az orvosom a Czeizel intézetet irta be a lapomra de mondta hogy bárhova mehetek végülis, azonban több ismeros ajánlotta az Istenhegyit. Árban azt hiszem kb ugyanaz a kettő, a Czeizelben ha videót is ker az ember akkor Azert kulon fizetni kell igy ha jol tudom akkor pl egy kombinált teszt azt 47000 lesz. Akik voltak sima genetikai ultrahangon pl az Istenhegyiben, ott is külön kellett fizetni ha kertetek videót is?

2020. jún. 18. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem ott automatikusan kaptunk dvd-t, nem kellett külön kérni.
2020. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem neten :)
2020. jún. 18. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az orvos a Czeizelt írta be akkor annak oka van. Nekem is azt írta be de a 12. hetire elmentem máshova, kaptam is egy kis lecseszést, hogy legközelebb odamenjek ahova mondja mert abban a szakemberben bízik akit mondott.

A Czeizelben nagyon normális volt mindenki, gyönyörű 4D-s képeket kaptunk a babáról vagy 10 oldalon kinyomtatva. A pendrive akkor 2000 Ft volt amire videót rögzítettek, azért ez nem egy olyan óriási összeg, hogy az ember emitt máshova menjen...

2020. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Czeizelben voltam az összes nagyobb ultrahangon, maximálisan elégedett voltam, soha semmiben nem volt csalódás az intézmény, nagyon ajánlom.
2020. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondja, ami után ő kap valamit. Mi a Rózsakertben voltunk, alapból kaptunk dvd-t is.
2020. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!