Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetes terhes vagyok. Ma...

5+3 hetes terhes vagyok. Ma voltam dokinál sajnos csak 3 mm-es petezsákot mért. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Korábbi vetélés miatt mentem ilyen korán, hogy progeszteront kapjak. (Szóval ne írjátok, hogy minek mentem ilyen hamar.) Tudom, hogy mikor volt ovulációm, hőgörbéből szépen látszott, tehát ebben sem bízhatok. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy van-e még remény vagy várjam a vérzést?

2020. jún. 18. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetesen volt 4,4 mm a petezsák, most 28 hetes vagyok. A doki mit mondott, a 3 mm nagyon kicsi?
2020. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Túl korán mentél.

Kb. 2 hét múlva lenne érdemes újra elmenned uh-ra

2020. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 5+0 volt 7mm, 5+4 13mm és már látszott a baba. Viszomt én véreztem is egy napot. Ne aggódj, simán lehet h picit lemaradt, de majd behozza a lemaradást ;)
2020. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A doki sem tűnt túl bizakodónak, de mondta, hogy még bármi lehet. 1-2 nap is sokat számít....

Nagyon el vagyok keseredve. :(

2020. jún. 18. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Szedd a gyogyszert es remenykedj, hogy nem lesz semmi baj🙏🏻
2020. jún. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, itt még 1-2 nap is rengeteget számit! En 6+6-on voltam dokinal, pont azert, hogy ne “csak petezsakot” lassunk, ha csak azt lat az mar gond, de neked meg nagyon korai, ertheto h koran mentel, a gyogyszer miatt! Szedd, meglatod 2 het mulva milyen nagy lesz a baba
2020. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanigy voltam. 2-3 mm petezsak,de a papirra se volt hajlando leirni,hogy lathato,mikor pedig ott volt a kepernyon ,en is lattam,utana 3 naponta hivott vissza,mindig minden kisebb volt,mar keszitett,hogy kaparas lesz,kell meg egy orvos a megerositeshez. Aztan egyszer csak lett szivhang es gratulalt. Mondom mi van? En mar ossze voltam pakolva otthon. A baba itt alszik a szomszed szobaban. Ennyit errol:)
2020. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Később errejáróknak:


Nem fejlődött tovább rendesen, üres maradt a petezsák. Tegnap (!) elvetéltem. :(

2020. júl. 9. 08:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom Kérdező! :( Mielőbbi vigasztalódást és babát kívánok! ❤️
2020. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom 🙁
2020. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!