Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 6 hetes vagyok (az...

Elvileg 6 hetes vagyok (az utolsó mensitől számítva). Uh-on sajnos még nem látszik szívműködés, csak a szikhólyag. Mit gondoltok, jogos ez a vélemény, vagy reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Sztk-s doki szerint még várjunk hétfőig, ha akkor sem lesz, akkor elhalt a terhesség-így gondolom utána értelemszerűen küret-. Már volt 3 vetélésem, most is szedem az Utrogestant,és az alacsony pajzsmirigy szintemre a megemelt adagot. Nálatok hasonló helyzetben mi lett később? nagyon félek!!!
2009. jún. 25. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálam is csak szikhólyag volt 6 hetesen, én is szedtem utrot és már 14 hetes vok.

Várj, még, de szerintem lehet még a hétfő is korán van ám.

2009. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyugi,nekem se volt.aztán 9 hetesen mentem legközelebb vissza,akkor már volt.lehet,hogy elötte is,de 6 hetesen biztos nem.nem kell megijedni,nyugalom.
2009. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja nem is biztos,hogy 6 hetes vagy,lehet,hogy csak 5.és azért nincs,legközelebb biztos lessz.
2009. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megnyugtattatok, mert reggel már a doki után kibőgtem magam. de akkor ezek szerint a doki olvasatában, ha hétfőn sem látszik, akkor "kuka"??? és azt Ő döntené el? mert biztos, hogy azt nem engedem...!
2009. jún. 25. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt szívműködés 6 hetesen csak 8 hetesen!Már a 13.hetet tapossuk:)Ne félj,minden rendben lesz!
2009. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha akkor sem látszik semmi akkor kérj valahol máshol időpontot egy másik dokinál!
2009. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rendben. kedves utolsó! mármint ha 8 hetesen sem látszik semmi, akkor keressek mást? vagy ha hétfőn...
2009. jún. 25. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még ilyen korban.

mikor 9 hetesen mentem, akkor már volt. ne aggódj, az idegeskedés semmit nem segít, csak ront.

Remélem minden ok lesz és végre születik egy pici babucid! :)

2009. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, aranyosak vagytok! én is remélem, hogy végre már lesz 1-2... kisbabám:) akkor megpróbálok kicsit lazítani, és elkerülni a negatív gondolatokat:)!
2009. jún. 25. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 7 hetesen voltam, akkor már látszott, de még nem volt hallható, valszeg csak 1-2 napja kezdhetett el verni :) úgyhogy ne aggódj, és főleg ne arra gondolj, hogy baj lehet, mert tényleg bavonzod. Tudom nagyon nehéz, én sem vagyok nyugodt, de csak pozitívan szabad rá gondolni!

Minden rendben van, azóta már lehet dobog is pici szíve!!!

2009. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!