Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő miért jön ki szülés...

A védőnő miért jön ki szülés előtt?

Figyelt kérdés
Mit fog nézni? Mibe szoktak ilyenkor belekötni?
2020. jún. 18. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk eljött, megnézte a körülményeket ahova a baba érkezni fog.

Kérdezett párat rólam és a férjemről. Kb ennyi volt.

2020. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk nem jött
2020. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
A védőnő nem azért megy ki hogy kötekedjen. Nálunk beszelt az oltásokról, csecsemő ápolás stb... kint ültünk a nappaliban, még én kérdeztem meg, hogy mutassam a babaszobát? Szóval semmi extra, ne tarts tőle.
2020. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
A mi védőnőnk "nem ért rá"(lusta volt), így csak a cigányokhoz megy ki, vagy azokon akiken látszik, hogy valami nincs rendben... Tőlem meg se kérdezte, hogy van-e víz vagy áram vagy fűtés... egyszer volt itt, amikor hazajöttünk a kórházból, de akkor sem érdekelte semmi, csak elmondta a babaápolási dolgokat.
2020. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Engem azzal ijesztegetnek, hogy ha valamit nem talál rendben, akkor nem vihetem haza a babát a kórházból?


Mi lehet az az ok ami miatt ez történhet?

2020. jún. 18. 20:23
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Okok ha veszélyeztetnéd a babát otthoni körülmények között, de ez igen extrém. Ha kinti budi van meg kútról hozod a vizet az még mindig nem ok a kiemelésre... vagy van olyan konkrét dolog amitől félsz? Családsegítő vagyok.
2020. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Nàlunk kijött, mert ki kell jönnie, de szèt sem nézett, mondjuk első rànézèsre is làtszik rajtam ès a hàzon is, hogy nincs gond.

Mitől félsz?

2020. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Gondolj arra hogy még a putriba az 5. gyereket is hazavihetik. Szóval nincs min paráznod
2020. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A vírus miatt el vagyunk csúszva a házépítéssel. Nem biztos, hogy végzünk mire a baba megszületik. Anyósomék kis házában lakunk addig, de itt csak egy szoba- konyha van, és fürdeni meg wc-zni is anyósomék lakásába járunk.
2020. jún. 18. 20:46
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ne parázz!

Én is totál ráparáztam anno, hogy vajon mit fog nézni. Még a villák is katonás sorban álltak a fiókban aznap.🙈 Szét se nézett.. Bejött, leült a kanapéra és beszélgettünk. Aztán távozott, ennyi.

2020. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!