Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek már a közeledő...

Ezek lehetnek már a közeledő szülés jelei ?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk NST-n , a doki mindent rendben talált , azt mondta jól érzi magát bent a baba. Éjszakai kihánytam amit tegnap ettem ( a védőnö szerint jelezheti a közelgő szülést ,hogy a baba nem tolerál dolgokat ) , éjszaka óta hasmenésem is van kisebb megszakításokkal. Mást egyelőre nem érzek..38+2 hetesek vagyunk. A védőnő szerint napok kérdése és indulhat a buli.. igazából rámjött a félelem ,hogy úristen szülnöm kell , úristen anya leszek és úristen úristen 😐

2020. jún. 20. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam hányás ugyan nem volt, de hasmenés igen.

Felkeltem reggel és görcsölgetett a hasam, nem tudtam eldönteni, hogy ez most menzi görcs, vagy wc-zni kell. Az utóbbi lett. Kb másfél órás hasmars, 3-4x meglátogattam a wc-t még ki nem jött minden, ami tudott.

Fura volt, mert inkább székrekedéssel küzdöttem akkoriban, így még jól is esett 🙂

Na de a görcsölgetés maradt és kezdett egyértelmű lenni, hogy ez menzis. Nem összehúzódásokat éreztem, hanem ezt a derékba sugárzó görcsölést, tényleg pont olyan volt, mintha megakarna jönni.

Ez ment reggeltől olyan délután 2- 3ig kb 20 percenként, néha teljesen össze-vissza, de itt még pihentem, tettem-vettem, utána kezdett erősödni, délután 4 felé már biztos voltam benne, hogy nincs megállás, jön a baba. 5-re kórházba mentünk, mert program császár lett volna pár nap múlva, de ugye beindult hamarabb, este 8 után műtöttek, de akkor már istenesen fájt a hasam, ott már nem nevetgéltem 😃, addigra már 12 órája vajúdtam.

2020. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ment a hasam a szülés előtti éjjelen. Szerintem jelentheti igen. Nekem mellette a magzatvíz is szivárogott, így beindították a szülést.
2020. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akár jelezheti is



Nekem elsővel az első fájás után volt hasmenésem.., Előzőnapi nst alapjàn semmi nem indult.

3000 cervix /41+1/



Másodiknál reggeli nst semmit nem jelzett 3000 Cervix

Méhlepény 2-odfokú volt csak

Este 3 h alatt megszületett/40+2/

2020. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem 2 heten belül megszülsz.... komolyan. 38 hét fölött ezek a kérdések....
2020. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat , Kedves Utolsó..igen ezek a kérdések mivel első baba halvány lila gőzöm sincs mire számítsak ..elnézést már ,hogy szeretném tudni mik a jelek...
2020. jún. 20. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is pont 38+2 hetesen voltak hasonló tüneteim, szerintem az akkori front miatt. (Hasmenés, rengeteg jósló, állandó kemény has.) Aztán a fronttal együtt megszűntek és csak 40+4-re folyt el a magzatvizem.

Könnyű szülést kívánok!

2020. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.os köszönöm :) Jelenleg nekem is elmúlt minden "tünetem" ,remélem kihúzza :)
2020. jún. 20. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
Pont ezért nincs értelme ezeknek a kérdéseknek. Mindenkinek más. Ez van. Ha elfolyik a magzatviz vagy rendszeres fajasaid vannak, amik nem szűnnek, akkor szulsz. Nem akkor amikor hasmenesed van, hasogat a bal kisujj perced vagy a békák az ablakod alatt kuruttyolnak. Nem bunkó akarok lenni, bár tudom, az vagyok, de ez az igazság. És ezt te is tudod, meg mindenki más is.
2020. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!