Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet idosebb a terheseg mint...

Lehet idosebb a terheseg mint amire az orvos gondol? Mert latjak mindig mas nagysagunak a terhesseget?

Figyelt kérdés

A menstruaciom nagyon ossze visza volt amikor terhes lettem igy a baba mereteibol allapitottak meg a terheseget.

Tobb orvosnal voltam az elejen, az elso ekkoranak a masodik nagyobbnak a harmadik kisebbnek latta.

Amikor utoljara voltam is meglepodott hogy ennyit not ( ez egy masik orvos volt csak amikor kitoltott egy papirt az elozo uh rol latta az adatokat) mert elozo honapban valamit tul kicsinek latott a babaval kapcsolatban arra irt is fel gyogyszert.


A hasam viszont joval nagyobb mint kene, igy belegondoltam nem e lehet nagyobb a baba mint amilyenek az orvos nezte.


Amugy nem magamtol cserelgetem az orvosokat elejen a virus miatt ossze visza voltam kuldve mert itt zarva voltak a magan korhazak csak surgosegit fogadtak, most pedig siman mindig mas orvoshoz adnak idopontot.


2020. jún. 21. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ minden, hogy hány hetes terhes vagy. Ha már 12. héten túl, akkor tök mindegy. Ha nagy a baba az nem feltételnül jelenti azt, hogy előbb fogant. Az én fiam mindig nagyobb volt az átlagosnál (a végén hetekkel), 3 héttel korábban született a kiírt dátumnál közel 4 kg-al és 54 cm-el. Amikor a 19 hetes uh-ra mentem, ki voltak akadva, mert azt hitték, hogy a 26 hetes uh-ra mentem. Ennek ellenére nem fogant előbb (naptár szerinti 4-5 hetes terhességnél volt petezsák, 6 hetesen szívhang), esetleg pár nappal, mivel nekem rövid, 22-25 napos ciklusaim voltak.
2020. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!