Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a kutya megérzi...

Létezik, hogy a kutya megérzi a fogantatást?

Figyelt kérdés
6 éve élek együtt egy kutyával akinek nem én vagyok a gazdája, de imádjuk egymást. Eddig ha elmentem valahova kikisért csóvált kettőt a farkán és a helyére ment. Mióta terhes vagyok (meg nem látszik) nem akar elengedni. Tapad hozzám, és ha elmegyek bárhova nagyon keservesen elkezd ugatni meg sírni.
2020. jún. 23. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A hormonok az emlősökben ugyanazok, a tested pedig máshogy működik a terhességed alatt. Megváltozhatott az izzadságod szaga, amit a kutya orra simán érzékelhet.
2020. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Igen, megérzik a terhességet. A hormonok miatt más a bőröd kipárolgása.

Magát a fogantatást nem érzik meg, hiszen olyankor még csak kezdődik termelődni a hormon.

2020. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az én kutyám eddig is levakarhatatlan volt 😅 de mióta babát várok, sokszor megáll előttem és finoman megböködi a hasam, nem enged lépni és követ mindenhova 😊Biztosan megérzi
2020. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen.Az én kutyám is megérezte.
2020. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Megérzik a terhességet. Mi rokonokhoz mentünk és a kutya azonnal hozzám szaladt, felugrott a kanapéra és a hasamhoz feküdt. Holott nem is ismert igazán, ritkán megyünk arra. A másik helyen ahogy kiszálltam az autóból a német juhász is ott termett mellettem, én voltam az első, akit üdvözölt.
2020. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
A terhesség mellett a halált is megérzik.
2020. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen, nekem is megérezte :) Utolag visszagondolva, a beagyazodas kornyeken este odafekudt hozzam, ratette a hasamra a fejet! Se elotte se utana soha nem csinalt ilyet :)

Azota uj neve van: röntgenkutya


7+6 hkm

2020. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!