Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22+3 h kismama vagyok. Első...

22+3 h kismama vagyok. Első baba, lepény a mellső falon+fundusban. Átlagos testalkatú vagyok. Mikor kezdem már érezni a babámat?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,h ennyi idősen már nagyon sokat mozog.Én nagyon ritkán érzek icipici remegést a köldök alatt 5-7 cm-re.Nem kellene már erősebben éreznem?Hiszen lassan 30 cm lesz a hossza.
2010. aug. 1. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én 12 hetes 5 naposan éreztem először, és a 17 héttől már minden nap. Most vagyok 19 és néha feljajdulok a rúgástól v ütéstől, de nem fáj, csak hirtelen jön és "fura" érzés. Már lehet érezni is kézzel, kinyomja a hasam. Átlagos testalkatú vagyok.

Nem tudom, lehet nem mozog erősen neked, csak kicsit, nem nagyon ér a méhfaladhoz. Enyém nagy baba, én meg kicsi vagyok, lehet ez is befolyásolja.

2010. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az első babámat a 21-22. hét környékén éreztem meg, ahogy emlékszem nagyon pici, remegésszerű mozgások voltak. Viszont a lepény a hátsó falon tapadt és így hamarabb lehet érezni,mint ha a mellső falon tapadna.

Most a 2. babámmal már a 21. hétben vagyok és őt már több mint egy hónapja érzem, sőt olyan rugásai vannak, hogy kivülről is látszik, hogy mekkorát rug.

2010. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!