Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert vagyok ilyen gáz?

Miert vagyok ilyen gáz?

Figyelt kérdés

Kint elek angliaba, es mikor baba tema van en mindig kijelentettem hatarozottan hogy az meg nekem nagyon odebb van, nem is tudnam magam elkepzelni sem. Nagyon nem akarnek egyenlore! Es igaz szeretek szorakozni, osszejarni a barati tarsasaggal, utazgatni, igen szeretek inni is es azt csinalni amit akarok a párommal. Spontan utazasainkat imadom, ahol eszunk iszunk jol erezzuk magunkat, bevetjuk magunkat az ejszakaba, be ulni egy jo pubba es elvezni egymas tarsasagat!

Egyszeruen imadom azt az erzest miko hetvegen Vege a melonak, a nyari meleg ejszakaban, kiulni a levegore egy hangulatos pubba es meginni egy jo hus cidert vagy akarmit!

Marciusba ugy volt megyunk haza 3 hetre es meg ide oda, alig vartam. Nem jott ossze, jott a virus. Aztan Augusztus lett a kovi idopont haza, balaton, ide oda, szoraozas. Irigyeltem otthon is hogy minden meg nyitott. Itt meg semmi. Semmi. Tok rossz erzes ilyen be punjadva marcius ota, irigykedve nezem az otthoniakat, itt meg nem lehet sehova menni. Szoval az augusztust vartam mar mint a nem tudom mit, karacsonyt. Mar visszaszamlalas megy minden! Nyari estek, balcsi, tátra, csajosbulik minden! Erre teherbe estem... ennek orulni szoktak. De en egyszeruen nem tudok... bogtem mint a hulye hogy ez nem lehet igaz, en ezt nagyon nem akarom, vagy csak vart volna 2 honapot legalabb!!! De felsem vagyok erre keszulve!! Egyszeruen nem!! Es szegyelem magam hogy a “ bulikat” tobbre tartom... miert vagyok ilyen gáz? egy hajszalhian mult.... es Vedekeztunk pedig.... a parommal is csak egy eve vagyunk egyutt, meg annyi mindent akartunk volna ketten csinalni, ketten! Es elvetetni sem akarom mert azert mar korban ott vagyok 28 evesen... es mivan ha bajom lesz es nem lehet utana, ezt nem kockaztatnam meg. De most nagyon merges es irritalt vagyok! Mindjart jott volna vegre a szorakozas! Miert vsgyok ilyen gaz??



2020. jún. 25. 02:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Jezus
2020. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hat igen fognak jonni a banto valaszok szamitok ra teljes mertekben es meg is ertem. Csak ha ez egyszer igy van.. mashol nem tudom ki adni magambol csak itt, es hatha kapok valami jobb valaszt ami segithet ebbe a hulye gondolkodasi modombam.
2020. jún. 25. 02:21
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Miert ne vetethetned el? Van akinek 4-5 abortusza van. 1 ev utan en se biztos hogy be mernek vallalni valakivel gyereket. A parod hogy all ehhez?
2020. jún. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Így nem szabad gyereket vállalni! Nem 9 hónapig fog tartani ez az állapot, innentől nem tudsz akármikor éjszakázni, inni, bulizni. (Félre értés ne essék, nem azt mondom, hogy soha többet, hanem hogy nem akármikor!) Ezért ne vállaljon gyereket az, aki tényleg nem akar. Az egy dolog, hogy te úgy érzed vége a csodás életednek, de sajnos aki úgy válik szülővé, hogy nem is akar, az gyakran megkeseríti annak az ártatlan kis léleknek az életét, pedig Ő aztán nem tehet semmiről. (Arról sem, hogy nem 2 hónap múlva jött. De ahogy az írásod olvasom, neked nem 2 hónapot kéne várni még.) Én személy szerint sokkal jobban tisztelem azokat a nőket, akik ha nem akarnak még/soha gyermeket, nem engednek a társadalmi nyomásnak, nem vállalják be a korukra hivatkozva. Gondolj bele mennyivel jobb ez így, mint ha megszülnék és örökké egy koloncot, balesetet fognak bennük látni, ne adj isten még éreztetnék is ezt velük. Na ez az ami gáz!!
2020. jún. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy ne ernel meg a feladatra hiszen erzed hogy alapvetoen nem igy kell hozzaallni egy baba erkezesehez es oszinten bevallod hogy nem szeretned szoval agyilag nem vagy zokni. Megoldanad, elfogadnad meg jo anya lennel, de minek ha nem akarod? 17 evesen volt 1x abortuszom. Nyilvan nem akartam megtartani akkor, most 30 evesen terhes vagyok ugy, hogy vartam es akartam. Eg es fold a kulonbseg. Te is akarni fogod majd, kenyszerusegbol ne szuld meg szerintem, fontos a lelki resze ennek az egesznek. Raadasul a pasinak is van beleszolasa, ha o is bizonytalan csak nehezebb lesz, egy kotelezo feladatnak fogjatok megelni es sokat kell majd segitenie. Sose felejtem el, mikor 17 evesen a tanacsadohoz vartam idegesen egy huszon akarhany eves cigany csaj kedvesen nyugtatgatott ne parazzak neki a 8. abortusza volt akkor...
2020. jún. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
22 évesen estem teherbe védekezés mellett 4 hónapos kapcsolatban. Én is hatalmas nagy bulizós voltam,de, amikor ez megtörtént egyáltalán nem ez volt a legnagyobb problémám,hogy "jajj a bulik". Szerintem normális értékrendű nőnek,akiben van egy kis anyai ösztön azonnal átáll az agya, hogy nem én vagyok most a fontos,hanem a baba. Olyasfajta nyugalom szállt meg, amikor a fenekemen maradtam és észre vettem, hogy lehet élni bulik nélkül meg pia nélkül,hogy az leírhatatlan. Lekoptak a haverok, "barátok", mindkettőnk részéről és egyedül maradtunk,de mégis együtt. Ettől függetlenül elmentünk nyaralni még terhes voltam. Görögországban táncoltunk egy puccos pubban és alkoholmentes koktélt ittam és olyan jól éreztem magam, hogy egyáltalán nem hiányzott a pia. Amikor megszületett a lányom,akkor összesen 4 dologra vágytam: 1. Alvás,2: nyugodt evés, 3: ki tudjak menni a wcre, úgy, hogy közben ne sírjon, 4.: hajmosás, eszembe sem jutott, hogy nekem bulikáznom kéne,mint a fiatalok nagy részének. Ott kellett lennem,mert a lányomnak szüksége volt rám. Annyira bejött nekünk ez az egész család dolog, hogy azóta a férjem és a 2. babánkat várjuk,ja és veszélyeztetett terhes vagyok, konkrétan nem is csinálhatok semmit,azon kívül, hogy el látom a lányomat,na meg semmi szex,csak fekvés. A boltot is a párom intézi. Nehéz? Igen nehéz,de én és a párom is felnőttünk a feladathoz. Ajánlom neked is,mert,ha nem megy, akkor egyáltalán nem érdemli meg a babád, hogy ilyen anya mellett kelljen felnőnie,akinek saját maga sokkal fontosabb. Nincs ezzel sem semmi baj,csak az ilyen ember ne vállaljon gyereket. Én becsülöm azokat a nőket,akik azt mondják, hogy "nekem nem kell gyerek,mert nem tudnám normálisan felnevelni, mert nem ilyen típusú ember vagyok." Te sem vagy ilyen... miért erőltetnéd ezt az egészet? 28 vagy...nem 45,ha megérsz rá,lehet 38 évesen is babád.
2020. jún. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Cseréld el egy rekesz sörre.
2020. jún. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Mert még baromira nem nőttél fel semmilyen téren. Ennyi.

Ez egy nagy baromság, hogy abortusz után nem lehet több gyermeked..

0 anyai ösztőnöd. Nem tartanám meg a helyedben.

2020. jún. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Tedd amit a 7-es javasolt, te is jobban jársz, kis 28 éves bulikirálynő, meg a gyerek is.
2020. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj én 34 évesen is hasonlóan éreztem, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Igaz én férjnél vagyok és babaprojekten voltunk amikor összejött csak nem gondoltuk, hogy 2 hónapon belül sikerül 10 év fogamzásgátló szedése után. Mi is nagyon aktív, társasági életet élünk (éltünk). Megijedten, hogy milyen sok mindenből kimaradok majd. Hogy tartsd-e meg? Azt nem tudom megmondani. Azt neked/nektek kell eldönteni. Sok örömet és lemondást is hoz egy baba magával az biztos. Kitartást.
2020. jún. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!