Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt másnak is terhesség...

Volt másnak is terhesség alatt gombás fertőzése?

Figyelt kérdés
Félek felhelsezni a 10 alkalmas kúpot, mert van esély a vetélésre azt mondta az orvos...

2020. jún. 26. 08:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ez elég gàz... akkor a szextől is mindenki elvetélne

Melyik kuruzslóhoz jársz?

2020. jún. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Elolvastam a betegtájékoztatót ez nem más, mint sima tejsavas kúp, olyan lactobacilusokat tartalmaz mint amilyenek a normál hüvelyflórában is megtalálhatóak. A tájékoztató is írja, hogy terhesség alatt használható. Kizárt, hogy ettől elvetélnél. Amitől elvetélhetsz az egy felszálló fertőzés, ha nem kezelik. Ha ennyire bizonytalan vagy kérdezz meg egy másik dokit is. 9-es
2020. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem ez a gombára édes kevés. Az ilyeneket gomba/baktériumölő kúpok után szokták alkalmazni a normál hüvelyflóra visszaállítására. 9-es
2020. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A canestentől semmi bajod nem lesz, főleg a 12. hét után! Amúgy a gombától meg bacitól sem lesz semmi baja a babàdnak zárt méhszájnál! Dokim mondta, nem én találtam ki! :)
2020. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
"Amúgy a gombától meg bacitól sem lesz semmi baja a babàdnak zárt méhszájnál!" Ez igaz, de egy hüvelyi fertőzés, mivel a nőknek rövid a húgycsövük, fel tud kerülni a húgyutakba, ezzel egy komoly húgyúti, akár vesegyulladást okozva. Arról nem beszélve, hogy a méhszáj nem végig zárt, a végén nyílhat, illetve sajnos bármikor nyílhat úgy, hogy észre sem veszed...
2020. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A huvelyi fertozest csak a hulye nem veszi eszre idoben, mert elég kellemetlen es nem 2 nap alatt lesz belole felszallo fertozes! Igen, barmikor kinyilhat, de altalaban inkabb a vegefele, amikor mar ejjel-nappal jarni kell a dokihoz!
2020. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"A huvelyi fertozest csak a hulye nem veszi eszre idoben, mert elég kellemetlen"

Nagy szakértője vagy a fertőzéseknek látom... És amikor elmegy a nő az orvoshoz és az orvos mondja, hogy ó, hát nem kell erre semmit nem használni és hetekig szenved a kedves kismama... vagy van, hogy a fertőzés egyáltalán nem okoz tünetet, vagy nem okoz olyan kellemetlen tüneteket és simán együtt lehet vele hetekig élni... Hányan nem foglalkoznak vele, nem mennek orvoshoz. És hány olyan kismama van, aki már 30. hét körül kinyílik simán, sőt még előbb is... szóval ez egy olyan dolog, amivel igen is foglalkozni kell és nem félvállról venni!

2020. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Simán lehet vele egyuttelni hetekig? :D Gratulálok annak, aki hetekig kibírja, hogy viszket, ég, tiszta gyulladt odalent illetve nem veszi észre, hogy gond van! A gombás illetve bacis fertőzésnek vannak tünetei minden esetben, az nem egy láthatatlan dolog! Amúgy csak mondom a canestenből van, ami nem vényköteles! Szóval akinek panasza van kismamaként, és a kisbabáját félti, az cselekszik (elmegy az orvoshoz) és nem mismásol, hogy óó én észre sem vettem, és alap, hogy nem hagyja magát lerázni vagy keres egy másik orvost, ha úgy alakul..30 hetes terhesség már nem igazán koraterhesség, a méhszájat meg terhesség alatt nem egyszer ellenőrzik.jó hogy már nem nyílt méhszájjal lesz terhes valaki.Igen, olvastam már én is olyan szalagcímet, hogy megszült, de nem is tudta, hogy terhes! vicc kategória!!!
2020. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nincs tünetem. Nem viszket, nem ég.

A rákszűrésnél mondta a doki, h fertőzésem van.

Szóval igenis lehet úgy élni, h fel sem tűnik.

2020. júl. 4. 07:51
 20/24 anonim ***** válasza:
A doki gondolom nem vett kenetet, hanem a folyás milyenségéből látta, szóval volt tüneted!
2020. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!