Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már tudom hogy terhes...

Ha már tudom hogy terhes vagyok, mikortól kezd el nőni a hasam? 😊 (Hanyadik héttől/hónaptól?)

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a 8. héttől kezdve, de nemtudom pontosan

2020. jún. 26. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek változó. A 8. héttől kezdődően még nem _úgy_ nő a hasad, semmi sem látszódik belőle akkor még (kivéve ha puffadsz, de az sem a gyerek lesz ugye). A 16-18. heteket szokták mondani leghamarabbi időpontnak általában, első gyerekeseknél, de nekem a 22. hétig laposabb volt a hasam, mint terhesség előtt (konkrétan befelé homorult), az után is inkább csak a "sokat ettem" érzés volt, és inkább a 28. héttől kezdve volt egyértelműen "terheshasam". Egyik barátnőmnek, aki szintén most várja az első babáját, a 20. héten volt akkora hasa, mint nekem a 28.-on, szóval ez alkati kérdés is.
2020. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 20. hétig lapos volt a hasam, utána kezdett el nőni de a 30. héttől tűntem egyértelműen terhesnek.
2020. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első gyerekkel 25.hét után kezdett látszani igazán, 30. hét után látszottak igazán terhesnek, akkor nagyot nőtt a pocak. A 2. és 3. terhességemnél már a 20. hétben olyan volt, mint az első terhességemnél a 25. héten.

8 hetesen elég kevés esély van rá, hogy látsszon. Nekem a 20.héten is olyan volt, mintha jól bevacsoráztam volna:)

2020. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen csak én éreztem hogy nagyon rossz leülni a nadrágjaimban. De 16 hétig amúgy nem látszódott. Utána is egy darabig úgy néztem ki mint aki jól bevacsorázott.
2020. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok, első baba. Én már láttam a hasamon 16 hetesen is, de ránézésre most kezdek terhesnek tűnni kb 1 hete. Nagyon nagy a mellem is, így nem annyira tűnik fel alatta a hasam pl bő pólóban.
2020. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12 hetes vagyok, nem látszik semmi úgy. Lapos a hasam. Annyi, hogy a nadrágjaim -már amelyik olyan- kezdenek szorítani, csak pár nadrág kényelmes ülve is.

Jó formán a 2. trimeszterben kezd el nőni a pocak igazán úgy, h látszodjon a terhesség. 😊

2020. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek 12 hetesen már határozott pocakja van. Van, akinek meg a hatodik hónapig nem egyértelmű, hogy jól bevacsorázott, vagy babát vár. Ez függ az alkattól, a méhlepény elhelyezkedésétől...
2020. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Függ sok mindentől,terhességi sulyodtol,lepény hol tapad meg, hányadik baba, hasadon lévő szalagoktol és izmoktol.alacsony vagy magas testmagaságu vagy,csipőd széleségétől.
2021. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!