Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínű az erőlködéstől...

Valószínű az erőlködéstől volt ugye?

Figyelt kérdés

Egész délelőtt elég sokat szenvedtem a WC-n, a vas kicsit megfogta a székletem.Aztán mikor töröltem magam elől, kicsit véres volt a papír, de előtte éreztem, hogy eléggé feszül ott lent minden.De úgymond szárazan volt véres, szóval nem volt vele folyás a papíron,és másodjára vagy harmadjára mikor töröltem akkor volt olyan.Eléggé megijedtem, de aztán semmi nem volt, igyekeztem csak a hüvelyemnél törölni, hogy meglássam onnan jött-e, de semmi, csak sima folyás.Aztán arra gondoltam, hogy biztos megpattant egy ér, mivel olyan volt már...azóta sincs semmi, csak az az egy pici volt, de folyásom már volt, de nem volt véres.

Jaj bocsi, hogy így leírtam mindent, nem akarom túlaggódni a dolgokat, mert szerintem biztos csak az erőlködés lehetett, mert már volt olyan, hogy konkrétan tudtam, hogy felsértettem magam a papírral...

Amúgy a babuci egész nap mozgolódik, 28 hetes vagyok.


2010. aug. 1. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy csak az erőlködéstől volt.Próbálj meg Kaukázusi kefirt enni vagy Actimelt nekem az segített .
2010. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

annyira, annyira szeretem a kisfiunk már most....csak azért nem rohantam dokihoz, mert tényleg nem úgy tűnt mintha a hüvelyemből jött volna, ráadásul azért is gondolom, mert csípett is kívül, mint mikor felhorzsolom...meg azóta már tényleg volt folyásom, és normális volt, mint eddig.

Ja és mostanság a hüvelytabival is felsértettem sajna magam egyszer-kétszer....

köszi a tippet, eszek joghurtot:)

2010. aug. 1. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
remélem nem haragszol meg érte.. de mivel nekem is székrekedésem van elég sokszor.. és nehéz.. kiszenvednem.. nekem is véres.. de nem a hüvelyemből jön ahnem nem tud a popóm olyan nagyon tágulni. én már megszoktam nem rendszeres.
2010. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi...azóta sem volt semmi, szóval kezdek megnyugodni...nincs gond:)
2010. aug. 1. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, nem a hüvelyedből jött.Ilyen nekem is volt egyszer.Olyan székrekedésem volt, hogy nem igaz.És én is erőlködtem.Azért nem ijedtem meg, mert láttam, hogy a vér egyértelműen a fenekem felől jön.A tisztaságim is csak hátul lett olyan.Bocs, hogy így leírom!2 dolog lehet ilyenkor: vagy kidörzsölted a törléstől ( nálam ez gyakori, és nagyon érzékeny ott a bőrünk), vagy aranyérre tudok gondolni.Bár még sosem volt aranyerem, nem tudom az okoz -e ilyet, mindenesetre nyugodj meg, nem a hüvelyed felől jött.Én az eset óta kamillás nedves Wc papírt használok, és azóta nem dörzsöltem ki véresre.

Boldog pocakos heteket!

2010. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:))))
2010. aug. 2. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!