Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség bejelentés, hogyan?

Terhesség bejelentés, hogyan?

Figyelt kérdés
A páromnak szeretném elmondani, hogy babánk lesz. Ő nagyon szeretett volna már egy idelye, most jött össze. Boldog vagyok. De egy nagyon nagy meglepetést szeretnék neki okozni. Hétvégén jön haza, addigra ki kéne valamit találni. Nézegettem a neten, olyat pl hogy képeinkből össze szerkeszteni egy videót, zenével... És az utolsó kép a pozitív teszt lenne... Ez tetszik. De esetleg más ötlet? 💗🥰
2020. jún. 29. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a legtöbb ilyen bejelentős idétlenkedés elég gagyi.

Ami nálam még belefér, az mondjuk az, hogy megkérem hogy teregesse ki a ruhákat, amik között előtte elrejtettem volna egy baba ruhát.

2020. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is jó 😊
2020. jún. 29. 07:40
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát én kimondottan xarul fogadnám, ha a párom nem hívna fel azonnal a pozitív teszt után, hogy terhes....
2020. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Kiscipő?
2020. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Én is pont távol voltam férjemtől, amikor először pozitívat teszteltem, ahogy megjelent a csík, hívtam rögtön. Biztos nem bírtam volna ki azt a pár napot, amikor találkozunk, valahogy eszembe se jutott, hogy kell ilyenkor műsor.

Mi a leendő nagyiknak csináltunk kis dobozkát, benne zokinival, idézettel.

2020. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Első babánál együtt teszteltünk, mert soha nem tudtam elkepzelni, hogy én előbb tudjam meg a dolgot.

Aztán a masodiknal ugy alakultak a dolgok, hogy nem volt itthon, amikor teszteltem (este volt). Egy pillanatig atfutott az agyamon, hogy megvarom a masnapot, hogy hazaerjen, mert csak szemelyesen akarom elmondani, de vegul kb. 60 mp-ig birtam es hivtam is.

Szerintem mindegy, hogy jelented be, ugyanúgy fog neki örülni. :)

2020. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem olyan elcsépelt ez a "bejelentősdi" , de nyilván nem vagyunk egyformák. Én felkeltettem miután megcsináltam reggel a tesztet. Egyébként , ha ilyesmin törném a fejem akkor vennék egy pár babazoknit és pl. Ha tervezel közös vacsit akkor terítésnél odatenném vagy az asztalra vagy a tányérja közepére.


39hkm

2020. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!