Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy jelentette be a...

Ki hogy jelentette be a munkahelyén, hogy veszélyeztetett terhes? Pláne úgy, hogy azt sem tudják, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
7 hetesen mondta az orvos, hogy maradjak otthon a 12. hétig és akkor majd meglátjuk, hogy hogyan tovább.

2020. jún. 12. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű az orvosi igazolással a kezedben a főnököd elé állni és megmondani, hogy mit mondott az orvos és szeretnél tp-re menni x naptól kezdve. De 7 hetes terhesen miért vagy veszélyeztetve? Beteg vagy? Vagy van valami kórelőzmény?
2020. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kórelőzmény és vérzés miatt. Szívesen dolgoztam még, bíztam benne, hogy nem így fog alakulni, de sajnos mégis.
2020. jún. 12. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Karanten alatt elkezdtem verezni 9.heten, betelefonaltam kov reggelen h sorry, ez van, meg nem szerettem volna mondani (es legyen szives a kollegaknak sem mondani h miert) de most 3 hetig ne szamitsanak ram.

Mivel ez a 3.terhessegem es elozo ketto is igy alakult, biztam benne h 12.het utan teljesen normalis terhessegem lesz es a rutin engem igazolt, azota ujra dolgozok. A fekvest pihenest viszont maximalisan erdemes betartani. Kitartast kivanok!

2020. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem még kb 4 hetet kell itthon maradnom a 12. Hétig, így bajban vagyok az ürüggyel (nem merem elárulni mindenkinek).
2020. jún. 14. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

2.vagyok, az elso terhessegemnel a rutinos kollegano azt tanacsolta hogy veseproblemam "legyen" es ne mondjak hataridot h meddig.

Szoval a helyedben fonoknek vagy ilyesmit v neki az igazat es a tobbieknek vmi eü problemat mondanek.

Most a 11.heten elkezdtek gratulalni a kollegak ugy h 9.heti uh ota nem lattam a babot, allitolag ez egyik kisfonokom nem birta egy meetingen tartani a szajat es elmondta. Amivel nincs gond, ha tuti h megmarad, de en nagyon kiakadtam h a fel ceg tudja es lehet h mar nem is el. Szoval jol gondold meg h kiben bizhatsz es kiben nem, ennek fuggvenye h mit mondj bent.

2020. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!