Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú vagy kislány?

Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy kisfiút hamarabb ki tudnak venni az ultrahangból, mint egy kislányt, mert ott van az a "valami". Így nem tudom, kinek lehetne hinni. 12. heti ultrahangon az orvos kisfiúra, most a 18. heti ultrahangon a másik orvos kislányra tippelt, viszont most izgett mozgott. Szerintetek melyik tippnek lehetne jobban hinni?
2020. jún. 29. 22:42
 1/9 anonim válasza:

szerintem később jobban fog látszani

anyám az utólsó ultrahangon tudta meg (amikor velem volt terhes )

2020. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyat hallottam hogy lányról volt szó és csak egész a végén derült ki, hogy van ott "valami", csak azt addig az UH nem mutatta ki, mert takarva volt. Azért gondolkozzatok fiú- és lányneveken is :)
2020. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha 18 hetesen lanyt mondtak akkor valoszinu hogy lany lesz. En kisfiut varok de 16 hetesen mar nekunk is kiszurta a szemunk az ultrahangon, teljesen egyertelmu volt hogy fiu.

36hkm

2020. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes. :)
2020. jún. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy igazán jó géppel és szakemberrel 12 hetesen ugyanúgy meg tudják a lányt is mondani mint a fiút, persze ha a gyerek is akarja :-D

Nekem a Czeizelben 12 hetesen lányt mondtak és lány is lett (prena vérvétel megerősítette). Szerintem a te esetedben a 18 hetesnek kell inkább hinni, akkor már jóval nagyobb és jobban látható.

2020. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd menj el 4D ultrahangra, ott ha szerencséd van tuti bizonyítékot fogsz látni, plusz hatalmas élmény. 🥰

Nálunk a 19.héten mondták hogy 99,99% hogy fiú, most a 4D viszont már 1000%-ra mondták és kép is készült róla 😊 Az Uh-os hölgy is mondta, hogy ilyen csomagja nem lehet a lányoknak. 😁

2020. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A 4D a legpontosabb. Nekünk sajnos nem olyan nemű amit vártunk... Még megyünk 4D-re, de úgysem fog változni... :(
2020. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es kérlek hagyd ezt a jajjj nem olyan nemű dolgot.

Lehet hogy közhely, de fő az egészség. És ez annyira igaz. Ha lányt akarnál és az is lenne csak beteg az jobb lenne mint egy egészséges kisfiú? Nyilván nem. És miért? Mert a lényeg, hogy egészséges legyen. Nekem 3 fiam van. Nyilván nem lett volna rossz egy csajszi, de örülök hogy három egészséges zsivány fiam van.

Fel a fejjel és gondolj erre.


Kérdező inkább a 18 hetesnek hinnék. Bár nekünk mind a háromszor már a 12 hetesen látszott a csomag és egyértelmű volt. :D

2020. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy ilyen anonim fórumon nyugodtan bevallhatja valaki, hogy csalódott, mert nem olyan nemű a baba, mint amilyet szerettek volna. Minek alakoskodjon? Fölösleges képmutatás. Mindig is sokan csalódtak, mert gyereket szerettek volna, de csak lány lett.
2020. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!