Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki nem tudta/nagyo...

Van olyan, aki nem tudta/nagyon sokára tudta csak elhagyni a progeszteront?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok, de akármikor elkezdem leépíteni az utrogestant, vérezni kezdek. Nem kicsit, hanem annyira, mintha menstruálnék, élénk, piros, sokszor darabos vérzés . A dokim azt mondta, hogy most már hagyjam el, mert úgyse ér már semmit, és őszintén szólva én is nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen idős terhesen barmit is érjen 2*3 utrogesten, de egyszerűen tényleg mindig elkezdek vérezni, ha elkezdem leépíteni

11 hetesen látszódott hematoma, 12 hetesen még megvolt, de a 16 és 20 hetes uh-n már nem latszott semmi.


Volt más is így? Tök ijesztő, leginkább, hogy nem tudom, mi és miért vérzik.


2020. jún. 30. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de teherbeesésed előtt volt e valamilyen problémád a progi miatt?
2020. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez már a 2. terhessemégem, az elsőnél simán elhagytam a 13. héten.
2020. jún. 30. 11:50
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

12. Hét után a lepény átveszi a sárgatest funkcióját, tehát elég érdekes, hogy rögtön vérzel, ha leépíted.

De amúgy semmi bajod nem lesz akkor se, ha végig szeded, egyébként is adják koraszülés megelőzésére.

2020. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ezért nem is értem az egészet. Kb. 6-7* próbáltam már leépíteni, és kb. 1,5 nap múlva, ahogy csökkentem az adagot, jön a vérzés. Először azt hittem, hogy véletlen, de 6-7 alkalom után szerintem már nem az. Most 2 hete nem volt már vérzés, az utolsó is szex után, erre ma megint tök erősen vérzek. Amúgy egy nap alatt el is múlik ilyenkor.


Azért jó lenne már abbahagyni, mert elég kényelmetlen.

2020. jún. 30. 14:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztosan progi hiány okozza a vérzést? 21 hetesen már nem lenne szabad, hogy az okozza. Nálam például mélyen fekvő lepény okozott ilyet.
2020. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi okozza, lepény jó helyen van, méhszáj zárt és vastag, szerintem sem progihiány már, de mégis mindig vérzek, ha kihagyok egy adag utrot, nem tudom 6-7 alkalom után azt gondolni, hogy csak véletlen egybeesés.

De legközelebb majd kihagyom a doki előtti napon, hátha akkor látszik, vagy lesz valami ötlete, hogy mitől vérzek.

2020. jún. 30. 15:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Fiu a magzat? Elvileg a noi hormon ha sokat,sokaig szeded okozhat noi nemi hormon tulsulyt. Olvastam egy tanulmanyt,en koraszules gyanu miatt szedtem,21.hettol a 34.hetig. megelozesre adjak egy ideje. En ugy voltam vele inkabb legyen akkor meleg,mint extrem korababa. Aztan meglatjuk okoz e valamit a kesobbiekben. Remelem nem. :(
2020. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Előző terhessegnel en is szedtem koraszules megelozesere is, mar nem emlekszem, mikor, talan 29-36. hetig. Tok jol hatott, mert a vegen tulhordtam. :)

Most mar nem szedem ket hete, de nagyon nagy a mehnyakam, nem is merem tovabb szedni, nehogy aztan neg "soha ne szuljek meg".

Viszont azota folyamatosan verzek, hol csak pecsételo, hol erosebb, de van, hogy dionyi alvadt nyalkas verdarabok tavoznak.

A mehszaj teljesen zart...


Kislany van a pocakban egyebkent.


Köszi a választ, remelem csak valami banalis dolog okozza, es nem lesz belole baj.

2020. júl. 18. 08:17
 9/14 anonim ***** válasza:
En 15-28.hetig vereztem,de nekem mehszajpolip volt az oka. Azt nalad mar eszrevettek volna. Mehszaj seb esetleg...
2020. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van polipom nekem is, de az orvos szerint nem az vérzik. :/ Meg egy polip szerintem sem tud ennyire verezni, mint amennyire néha én verzek.
2020. júl. 19. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!