Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki nem tudta/nagyo...

Van olyan, aki nem tudta/nagyon sokára tudta csak elhagyni a progeszteront?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok, de akármikor elkezdem leépíteni az utrogestant, vérezni kezdek. Nem kicsit, hanem annyira, mintha menstruálnék, élénk, piros, sokszor darabos vérzés . A dokim azt mondta, hogy most már hagyjam el, mert úgyse ér már semmit, és őszintén szólva én is nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen idős terhesen barmit is érjen 2*3 utrogesten, de egyszerűen tényleg mindig elkezdek vérezni, ha elkezdem leépíteni

11 hetesen látszódott hematoma, 12 hetesen még megvolt, de a 16 és 20 hetes uh-n már nem latszott semmi.


Volt más is így? Tök ijesztő, leginkább, hogy nem tudom, mi és miért vérzik.


2020. jún. 30. 11:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Neked egyebkent a polippal kellett valamit csinalni, vagy szulesnel megoldodott?
2020. júl. 19. 09:37
 12/14 anonim ***** válasza:
De nekem azt mondta a doki,hogy baromira tud verzeni a mhgszaj polip,nagy ijedtseget okoz,ezert felidoben el akart altatni es muteni,ha nagy nem szoktak ugy hagyni,nekem cseresznye meretu volt. Gondolhatod.... 15 hettol nekem minden nap verzett. Aztan kiszakadt a feje a 20.heten ,orultunk,nem kell mutet,aztan ket het mulva a gyokere is kijott,ami a belso mehszajig huzodott,kinyiltam,tolcserkepzodes lett,igy 22.hettol 38.ig fekudtem. Vegul 40+5re szultem,de nem kivanom senkinek amit ateltem 20-30.het kozott,hogy megmarad e a baba.
2020. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

De legutóbb amikor voltam, azt mondta a doki, hogy nem az vérzik, pedig vereztem. Valahonnan a mehbol jott, de uh-n nem talált semmit. :/


Nekem babnyi meretut mondott, de az ugyeleten, amikor egyszer bementem, hogy verzek, csak borsonyit mondtak.

Hat, nem tudom, jo lenne tudni legalabb, hogy mi verzik.


Köszönöm a válaszod, elhiszem, hogy aggodtal, en is aggodtam az elso babanal is, pedig en ki se nyiltam, csak nagyon megrovidult hirtelen a mehnyak. De kaptam tudoerleloket, meg progit, utana minden rendben volt.

2020. júl. 20. 13:14
 14/14 anonim ***** válasza:
A babnyi meretu az nagynak szamit. Mastol szerintem nem vereznel. Minden lepesnel nyomodik,vagy ahogy leulsz. A borsonyi az jobb lenne. Majd irj mi lett veled,lehet neked is lepottyan.
2020. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!