Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy fiatal nő teherbe...

Ha egy fiatal nő teherbe esik, akinek terhesen, gyerekkel nem lenne hová mennie, akkor milyen megoldások lehetnek, ha az abortuszt el szeretné kerülni?

Figyelt kérdés
Nincs munkája, vagy ha van is a terhesség miatt elveszíti (később), és nincs tb-je, és alig van pénze... Csak az abortusz az egyetlen megoldás ilyenkor, vagy van más megoldás is? Ha van más megoldás is akkor az mi?

2020. júl. 1. 17:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Engem meglep, hogy ilyen erthetoen fogalmazol es jo a helyesirasod raadasul elozekeny tipusnak tunsz. Amivel nem teged minositelek hanem sok gyk-s vagy facebookos felhasznalot... Latszik, hogy nem a kepessegeidnek megfelelo munkat vegzed jelenleg (nem szamit hogy mennyire vagy iskolazott, az ilyesmi szembetuno). Ha kiderulne, hogy terhes vagy, a helyedben befizetnem a tb-t, elvetetnem es rafekudnek valami okj-s kepzesre ami keresett. Az abortusz tenyet pedig fogadd el, ertelmesebb vagy te ennel... Ne parazz tole, megszulni ezerszer macerasabb es hatraltatni fog ismet. Raadasul minden valaszt megkoszontel, valoszinuleg erzelmileg magas intelligenciaval rendelkezel, ergo tuti nem fogod masnak odaadni. Mondom ezt ugy, hogy most terhes vagyok (tervezetten) es volt regen egy abortuszom fiatalon szoval ismerem a szitut. Ha kiderul, hogy megse vagy terhes akkor jo tanulopenz volt. Pasit meg szerezz be, de valami jol szitualtat probalj, azok szeretik az ertelmes noket. Segiteni fog minden szempontbol.
2020. júl. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! :) Az örökbeadás egy megoldás. Nem lenne egyszerű lelkileg, de ebben a helyzetben semmi sem az. Vannak anyaotthonok, illetve szervezetek válságterheseknek, akik segíthetnek. Minden jót kívánok! :)
2020. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, minden kedves választ!

Két tesztet csinálok, egyet 11-én és egyet 13-án is, hogy biztosra menjek..

Meglátjuk mi lesz, lesz e baba vagy nem. Ha lesz, szerintem nem vetetem el, de mindenképp az lesz az első dolgom ,hogy családsegítő tanácsát fogom kérni, hogy milyen lehetőség van ilyen esetben.

Ha pedig nem vagyok terhes, akkor folytatódik az életem, rendes munkát keresek, ismerkedek normális férfival és tanulok a hibámból...

Az elmúlt 2 napban fáj az alhasam, ami most idegesít nagyon, hiszen a terhességei teszt eredményéig amúgy is nagyon ideges vagyok, így meg még jobban...

Aztán az alhasi fájdalom lehet terhességtől, stressztől (gondolom), felfázástól, esetlen fertőzéstől... Még ezt a kb 1 hetet idegeskedéssel kivárom, aztán kiderül mi lesz.

2020. júl. 3. 21:32
 34/34 anonim ***** válasza:
43%

Terhességtől függetlenül, te miért nem fizeted a TB-t? Aki munkanélküli, annak is kell fizetni valami havi összeget, régebben azt hiszem 6900 Ft volt havonta, de lehet, hogy ez már emelkedett. A munkanélkülieknek a családtagok fizetik, vagy ha egyedül él lehet igényelni az önkormányzatnál. Ezt kötelező fizetni! Ha kiderül, hogy nem fizetted még jól meg is bírságolnak.

Egyébként annak, aki nem fizeti a tb-t is járnak az életmentő ellátások és a terhesgondozás. Mivel a születendő gyermek nem tehet róla, hogy az anyja link.

A lehetőségekről én nem tudok, de vannak anyaotthonok, hívj fel egyet, és kérdezd meg őket, jobban jársz, mit itt.

2020. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!