Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 szülés és 3 missed ab. után...

2 szülés és 3 missed ab. után terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt 2 missed ab.-om, aztán sikerült 2 terhességet kihordanom, viszont a másodikkal szinte végig kellett feküdnöm, mert elkezdett nyílni a méhszájam. 1 éve ismét sikerült teherbe esnem, de sajnos elhalt, így 10 hetesen ismét missed ab. lett a vége.

Annyira szeretnénk még egy babát. De félek, hogy a méhszájam elgyengült teljesen ettől a sok műtéttől, s a 2 szüléstől.

Van aki volt hasonló helyzetben?


2020. júl. 3. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Van két szep gyermeked, miert kell ennyire erőltetni a harmadikat?
2020. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon egyéni, az orvosod mit mond?
2020. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az orvosom szerint, nem feltétlenül lesz komplikáció, de ugye előre nem tudhatja ő sem. Azért lettem volna kíváncsi mások tapasztalatára.

Az elsőnek: igen, van 2 szép gyerekünk, de nem tehetünk róla, hogy ennyire vágyunk még egy babára, én is és a párom is.

2020. júl. 3. 17:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!