Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1o hetes és 4 napos vagyok.1-h...

1o hetes és 4 napos vagyok.1-hete táppénzen vok, ti mit csináltok? Nem unjátok magatokat? én sajna igen.

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked, nekem 7 emberről kell gondoskodnom nap mint nap.

Az unalom szót még most sem ismerem, pedig 38 hetes terhes vagyok. Szívesen cserélnék veled egy hetet.

Szabadidőmben saját kezüleg varrogattam a kisbabámnak fejvédőt, paplan-, párnahuzatot stb. Ha van rá lehetőséged, próbáld ki te is . Sokkal jobb érzés, mint készen megvenni a boltban, ráadásul 3szor annyiba is kerül.

2008. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

En a 13. hettol vagyok itthon, es sajna neha halalosan unalmas :) most tartunk a 28.hetnel...

Altalaban keson kelek, olyan 10 korul :) akkor reggelizek, felhivom edesanyamat (lehet hogy furi de minden reggel beszelunk), aztan internetezek. Elolvasom a leveleimet, a hireket, kivancsisagbol mindig feljovok ide.Kismama oldalakat bongeszek.Takaritok, fozok, hogy mire haza er a parom legyen friss ebed. Mostanaban majd minden masnap sutok is valamit. Delutan elmegyunk kozosen setalni, az jot tesz a babanak is meg nekem is. Most hogy jon a karacsony tervezgetem az unnepet, utana nezek mi hol mennyibe kerul. Msn-ezek a barataimmal.

Amikor mar vegkepp nincs kedvem se takaritani se fozni, akkor nezek filmet vagy olvasok, esetleg tanulok.

Ne izgulj majd belerazodsz, es majd csak ugy szallnak a napok. Talalj valami olyat ami lekot. Ja en szoktam kezimunkazni is...nem vagyok valami jo benne, de legalabb lefoglal :)

Boldog babavarast

2008. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 4hónapja vagyok itthon.Mindig is dolgoztam és nagyon féltem a táppénztől én is.De mostanra már megszoktam.Délelött sétálok és azzal elintézem a vásárlást is.Időnként elmegyek anyukámhoz vagy bemegyek a munkahelyemre.Vagy találkozom egy barátnővel,pletyizni.Utána főzők,ha kell mosok,takaritok.Sokat pihenek,nézem a tv-ét,netezek,olvasok.Ügyeket intézek vagy ruhákat szortirozok.Amikor kezd elpattani a hur,azzal nyugtatom magam,hogy ez csak átmeneti állapot.Megszoktam már és minden nap eltelik.Mostanában már egyre többet gondolok a kicsire.Tervezgetek,a boltban nézelődőm,tájékozodom.Kitartás!Tudod csak átmeneti állapot.Hiszem,hogy ezt még visszasirjuk,használd ki,pihenj,törödj magaddal.
2008. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en 11+2 hetes vagyok,es mär az elejetöl kezdve itthon vagyok.9körül szoktam kelni,aztän netezek,olvasok,mikor mihez van kedvem.meg a häztartäst csinälom,meg en is friss ebeddel värom a ferjemet. :) en is szivesen kezimunkäzgatok.tv-k sajnos nincs,te telefonälni sokat szoktam.majd csak valahogy eltelik ez az idö.most itt a karäcsony,lehet diszitgetni a häzat.meg en mondjuk megälläs nelkül a babära gondolok.szep babaväräst! :)
2008. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem van olyan néha,hogy semmihez nincs kedvem! Normális? Köszke a válaszokat.szép babavárást mindenkinek.
2008. nov. 25. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 30 hete vagyok itthon. Nem csinálnám mégegyszer végig, nem irigyellek. Véreztem, lepényproblémáim voltak, ezért a 24-ik hétig szigorú fekvés lett volna, de sokszor nem bírtam magammal. Sokat sétáltam, szerencsém volt, hogy jó idő volt, bár én szeretem az őszt, és a telet. Rengeteget olvastam, dvd-ztem, net-eztem, mégis nagyon hosszú volt ez az idő. Most 39 hetes vagyok és várom, hogy kibújjon a babám. Nagyon lassan telt az idő, főleg mert sokáig féltem, hogy elveszítem a babát. Kitartás, meg lesz érte a jutalom. Boldog babavárást!
2008. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hät igazäbol nekem sincs kedvem semmihet(takaritäs,fözes...)legszivesebben egesz nap neteznek vagy lustälkodnek,vagy väsärolnek. :)
2008. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem használd ki, hogy mostantól olyanokra is van időd, amikre a munka mellett nem volt. Én pl. elkezdtem manikűröshöz járni, akik egy kicsit jobban állnak anyagilag, azok mondjuk nyelvtanfolyamra járnak heti 1-2 alkalommal. Nekem annyiból mázlim van, hogy van egy ovis kislányom, így nincs időm eltunyulni, unatkozni. 14 hetesen mentem táppénzre, most vagyok a 37. hétben.
2008. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!