Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom ki mióta van otthon...

Nem tudom ki mióta van otthon táppénzen, én 10 hete, de valahogy az elmúlt pár napban rettentően unom már. Ti mivel foglaljátok le magatokat?

Figyelt kérdés

Valahogy minden nap egyforma,semmi érdekes nem történik,csak a szokásos napi rutin.Főzés,mosás,vagy takarítás,ilyesmi.És még az idő is oylan rossz az embernek kinézni sincs kedve az ablakon.

Nektek hogyan telik a napotok?

31 hetes kismama


2008. nov. 21. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen... Én ma léptem a 37-be, jó ideje én is itthon vagyok. Netezek, olvasok, filmeket nézek, pakolászom a baba cuccait és néha úgy érzem, hogy bekattanok. Ha lehet az eddigieknél is jobban várom, hogy a férjem hazaérjen a munkából. Mondjuk én abból a szempontból szerencsés vagyok, hogy a férjem 2 napot dolgozik (igaz, akkor 12 órát), 2 napot meg nem, így végülis nem annyira rémes.
2008. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes koromtól voltam otthon vesz.terhesség miatt,gondolhatod!Igen lassan ment az idő,én tavaly ilyenkor kezdtem:-)És ez az időjárás nem épp szerencsés.Bár már neked nincs sok hátra,mondtam volna,hogy tanulj valamit,amihez kedved van,én ezt sajnos kihagytam,én sokat böngésztem a babás,terhességgel foglalkozó könyveket.Ha szép idő van sétálj egyet a friss levegőn.Nehét jó tanácsot adni,mert ilyen időben az embernek még kimozdulni sincs kedve.
2008. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem dec 1-én lesz 4 hónapja! az eleje rettenetes volt,de megtanultam beosztani az időt! egyik nap elmegy takarítással,a másik főzéssel,a harmadik ügyintézés, stb... nagyon nehéz,ja meg nagyon sokat kell pihenni! kitartás! boldog babavárást!
2008. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindenkinek Boldog Babavárást kívánok!

Kitartás nekünk!

2008. nov. 21. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 10. héttől vagyok itthon. Én varrogatok. Mesefigurás falvédőt készítek a picurnak, külön-külön isvarrok figurákat és ki fogjuk tenni a falra. Először festésre gondoltam, de az körülményesebb. Ezt meg én is meg tudom csinálni és így legalább lekötöm magam. Polár anyagból egyszerűen és könnyen elkészíthetőek(először azt hittem bonyolultabb). Nekem a délutánjaim többnyire ezzel telnek.


28 hetes pocakos

2008. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Neked jobb a helyzeted mint az enyém.

Én már 4-hónaptól kezdve itthon vagyok mint munkanélküli kismama. A munkáltatóm jól megszívatott.

Nehéz, mert pénztől estem el, de elfogadom a helyzetett mert ha nem így történtek volna a dolgok, akkor lehet más lett volna. Nekem most már így jó.

Az elejénte én is unatkoztam.

Mostmár nem annyira... :D Mászkálok összevissza. Mikor pihenek akkor, netezek, tv.-t nézek, takarítok.

De majdnem mindennap megyek valahova.

Barátnőm az nincs sajna.,:( hiába írogatok nekik, van mikor nem is válaszolnak. sőt mindíg csak én írtam, de már nem írok. Írjanak most már ők.


31 hetesen már készülődheszt a baba fogadására.

Szoba rendezés, ruha mosás vasalás, dekorációk, összeállítani a kórházi csomagot, karácsonyi vásárlás!

Ha belegondolsz, mindjárt szülni fogsz!

Január elején.

Sok boldogságot.

26 heteske.

2008. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A baba szoba ,ár kész van,csak a szekréynét kell összerakni,de azt ma szállították ki,de az a férjm dolga úgyis.Úgyhogy az már azzal kész vagyok...meg lassan magamtól is. :-)

Boldog Babavárást!!!!!!!!

2008. nov. 21. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.5hetes korom ota én is itthon vagyok.Én sokkal rosszabbra számitottam,14évig egyfolytában dolgoztam és most semmi.Én reggel mindig elindulok vásárolni a főzni valohoz.Van hogy beugrom anyukám munkahelyére egy kicsit.Vagy találkozom egy kávéra az egyik kolléganőmmel.Az is elöfordul,hogy bemegyek a munkahelyemre.Haza érek megfőzőm,kicsit pakolászom,majd olvasok vagy tévézek.Van,hogy érzem,hogy nálam is szakad a cérna,de megnyugtatom magam,hogy ez csak átmenet és nem sokára olyan pörgés lesz.Kitartás neked nincs már sok.
2008. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!