Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem ereztem hogy rugdos ma...

Ha nem ereztem hogy rugdos ma a baba de azt igen hogy helyet valtoztat akkor nincs baj?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 19 hetes, ugy a 16,5 hetol kezdem el erezni hogy rugdos. Meg nem annyira intenziv inkabb rangashoz hasonlitanam de minden nap egyre surubben szokta csinalni. Viszont ma nem emlekszem hogy ereztem volna.

Azt viszont igen amikor szerintem helyet valtoztat, ha a hasamra teszem a kezemerzem hogy itt vagy ott elkezd nyomni es fesziteni es kemeny a hasam alatt majd arebb megy. Nem tudom pontosan hogy magyarazzam el, elso baba.

Viszont ebben az esetben nincs baj, csak ha ezt se erzem vagy ez jelentektelen es a rugdosast kell figyenem? Elore is koszonom.



2020. júl. 5. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg hogy érezd hogy mozog.
2020. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi még, nem kell mindig érezni. Később majd kellene érezni ahogy rúg, mert a helyzetváltoztato mozgás, simán a te mozgásodtól is lehet.
2020. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Mikortol kell rendszeresnek lennie a mozgasnak, ugy ertem amikor egy nap se kene hogy kimaradjon mozgas nelkul?

2020. júl. 5. 20:34
 4/7 Derjaderja ***** válasza:

Én az első babát csak a 3. Trimesztertől éreztem rúgni. Addig néhány naponta a helyzetváltoztatást.

Most a második 20.hetes magzat, a múlt héttől érzem naponta sokszor a rúgást, de már az első UH-n (12 hét) megjegyezték, milyen mozgékony.

Túlsúlyos vagyok, ez is számít, mások jóval korábban érzik, de függ a lepény és a baba helyzetétől is (ha pl arccal és törzzsel befelé van, akkor nyilván nem érezni annyira még a kisebbeknèl).

2020. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 20-21. Hetet mondott a vedono,hogy onnantol mindennap erezni kell.
2020. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen😊
2020. júl. 6. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon normális,főleg,ha mozog,vagy helyezkedik addig nincs baj
2021. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!