Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik et+12 nap pozitív...

Lombik et+12 nap pozitív teszt,barnás-rózsaszínes folyás 2 napja?

Figyelt kérdés
Orvossal beszéltem,azt mondta még barmi lehet!Lehet azonban attól hogy esnek össze a sárgatestek(20petesejtem lett)Tapasztalt valaki ilyen folyást pozitív teszt mellett beültetés után és megmaradt-e a baba?1db 6 sejtes pöttyött kaptam vissza..4.lombik,a 3.lombikból van egy 4,5 éves lányom vele barnáztam de csak 5-6.héten,és egy spontán 21hós fiam!:)

2020. júl. 7. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem hematóma volt amikor barnáztam/véreztem. Nekem kettőt ültettek be. Az egyik petezsákban embrió volt, a másikban ugyanakkora hematóma. Elkezdett felszívódni a vérömleny, el is múlt a barnázás. Viszont rá 1 hétre leállt az embrió szíve. Dokid nem néz meg? Lehet progeszteron pótlás kell akár, vagy fekvés.
2020. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Progesztetont kapok es fekszem egész nap!A kislányommal nekem is hematómám volt es az verzett.Gondolom azert mondta hogy varjunk mert meg ugysem latna semmit,lehet hogy elkezdődött valami de aztán megszakadt :( egyébként pont most vagyok mensi időben,talán arra emlékezik a szervezetem,erre tudok még gondolni
2020. júl. 7. 16:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a barnázás ellenére a mai tesztek erősebbek lettek mint a tegnapiak
2020. júl. 7. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, remélem nem lesz semmi baj!
2020. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. júl. 7. 16:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy görcsöm egyáltalán nincs.
2020. júl. 7. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked nagyon 🥰🥰🥰🙏🙏🍀🍀🍀én is lombijos kismama vagyok ikrekkel a pocakban. Nekem 1 kémiai volt pozitív után megjott 2 héttel. 2.bol itt vannak gyerkőcök már 26.hetben🙏🙏🥰🥰
2020. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást éy gratulálok az ikrekhez!!:)))
2020. júl. 7. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm,neked is jó lesz csak emlékszik biztosan a szervezet az jo ha a teszt erősebb 🥰🥰🙏🍀
2020. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!