Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek vagy hogy mondjam...

Mit tegyek vagy hogy mondjam meg a páromnak, hogy terhes vagyok? Azt sem tudom mit tegyek, össze vagyok zavarodva, még azt sem tudom, hogy elvetessem-e vagy nem.

Figyelt kérdés

Ma csináltam két tesztet, mivel késett. Mind a kettő pozitív. Nőgyógyásznál még nem voltam, holnap kérek majd időpontot.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Terveztünk babát, de nem most, hanem 10-12 év múlva. Fiatalok vagyunk mindketten, és fiatal még a kapcsolatunk is, 1 és fél éve vagyunk együtt. Mit tegyek? Hogyan tálaljam neki?



Nem kellenek a szent beszédek, hogy a gyerek ajándék, meg ne vetessem el, mert gyilkosság, stb. Még nem tudom mi lesz, majd megbeszélem a párommal. És nem kell kioktatni, mert védekeztünk, és nem megszakításos módszerrel. És az Istenes idézetek se kellenek privátba. És nem kell belinkelni ilyen témájú kérdéseket, nem vagyok troll. A helyzet komoly.



2020. júl. 7. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%
Így: Béla, terhes vagyok.
2020. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez bizony előfordul. Jól tudjuk hogy 100%-os védelem csak az ha az ember nem él szexuális életet.

Ezt csak egy módon lehet találni, még pedig kerek perec.

Nektek kell átbeszelni hogy mik a lehetőségek, és hogy ki mire hajlik a legjobban. Nem mindegy a korotok, az anyagi helyzet stb stb

2020. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Végül elmondtad neki? Mit reagált?
2020. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény kedves kérdező?
2020. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!