Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha te például 14 évesen...

Ha te például 14 évesen teherbe esnél elvetetnéd a gyereket vagy nem?

Figyelt kérdés
sok videót látok tiktokon hogy 14-15 évesen gyereke lesz valakinek és megtartja. Ha én annyi idősen teherbe estem volna édesanyám szétvert volna nyújtófával...de tényleg

2020. júl. 6. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
én valláos vagyok szóval megtartanám(ha egyáltalán teherbe esnék)
2020. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
85%
én biztos elvetéltettem volna hiszen 14 évesen még általános iskolába jár a gyerek, és anyum is elég mérges lenne
2020. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Most elvonatkoztatva attól, hogy sosem volt barátom, és 14 évesen nem is szerettem volna... Engem szerintem szó szerint meg is ölt volna anyám. De ha olyan szerencsém lenne, hogy csak a házból tesz ki, megoldom valahogy, hogy ne szüljek.
2020. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi idősen nem kellene szexelni sem, nemhogy gyereket szülni. A szülei nem hiszem, hogy terveztek kistesót, mert nem magának szüli, hanem a szüleinek.
2020. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
meg azt se értem hogy a mai világban 14 évesen minek pasi, meg hogy elvesztik a szüzességüket. Szörnyű amit csinálnak az agyonsminkeléssel együtt
2020. júl. 6. 18:53
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem tartottam volna meg. Annyira gyerek voltam még 14 évesen. Tény, hogy akkor még a szex sem érdekelt. XD
2020. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lena7 ***** válasza:
47%

Ez nehéz döntés lenne.


Ha megtartanám, akkor oda lenne a gyerekkorom, és a fiatalkorom.

Viszont ha elvetetném,akkor mindig bennem az, hogy megöltem valakit, hogy lehetett volna egy gyerekem...


Viszont szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe. És 14 évesen nem is érdekeltek a pasik.

2020. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

14 évesen, nekem még az is gáz volt, hogy puszit adjak az akkori "barátomnak", nemhogy lefeküdjek vele.


De, ha arra is került volna sor, biztos vagyok benne, hogy védekeztünk volna.


Édesanyám aránylag korán felvilágosított és jó kapcsolatom is volt/ van vele.


Ha úgy döntöttem volna, akkor vagy óvszerrel védekezem, vagy tablettát írattunk volna.


Egyébként, nem siettem el, csak 17,5 évesen veszítettem el a szüzességem. Nem is bántam meg.


Hálát adok Édesanyám tudatos neveléséért, remélem majd a lányommal is ugyanilyen őszintén és tudatosan tudok majd beszélni a szexualitásról, védekezésről.

2020. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem 21 évesen volt az első fiúm és hozzá is mentem, szóval nem igazán tudom ezt elképzelni. Valószínűleg totál meg lettem volna ijedve és azt csinálom, amit a szüleim meg az orvos mondanak. Mai fejemmel, erkölcsi meggyőződésemmel megtartanám, de ez nagyon nem ugyanaz.
2020. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Mikor én voltam 14 (20 éve) még nem volt divat szexelni.

Mire a lányom lesz ennyi remélem tudok majd annyi értéket és értelmet adni neki, hogy ha szexel is azt biztonságban tegye. Hisz nem csak a terhesség, ami gondot okozhat, de rengeteg betegség is.

Èn tuti abortuszra mentem volna ennyi idősen, hogy a kérdésre is válaszoljak. A lányom már nehezebb kérdés, biztosan megbeszèlném vele a dolgot,inkább hajlanék az elvetetés felé, de támogatnám bárhogy dönt.

2020. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!