Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasatokat,pocakotokat,ti is...

Hasatokat,pocakotokat,ti is tapogatátok amikor baba rugott,mocorgot meg a bab apja is fogta hasatokat,szüléskor orvosaitok is fogdosták hasatokat vizsgálatkor-szüléskor,szüléskor is megfogtátok pocakotokat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 10:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Vágod, hogy azt a félreütést leszámítva si zéró értelme van ennek a szófosásnak itten, ugye?
2021. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező, már kezdtem érted aggódni, úgy eltűntél az utóbbi hetekben... Vagy már nem maradt benned semmi kíváncsiság? Nincsenek előtted megválaszolatlan kérdések?😃
2021. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, még mindig nem biztos benne, hogy hasunkat pocakunkat amikor bab apja orvosaink fogták a pocakot vizsgálatkor megfogtát bab hasunkat szüléskor bab tapogatuk
2021. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Én rájöttem: ez slam poetry!
2021. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ne szívassuk már szegény kérdezőt, lehet tényleg valami komolyabb problémája van. Ismerek egy hallássérült lányt, ő hasonlóan furán fogalmaz írásban, szinte egyáltalán nem használ névelőket meg ilyesmi.
2021. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó, amúgy igazad van..
2021. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

22# Válaszolo: nem maradt bennem semmi kíváncsiság. Minden kérdésemre amit gyakorin kiirtam megkaptam a választ.Keveset gyakorizok,mert nincs értelme a fogalmazásom miatt sem.Sok kérdésemnél veszőkkel,névelőkkel és elírott szavakkal felismerhető minden. Eltünök már terheség,szülés és gyerekválalás nevelésből ,gyakori oldalrol. nem lesz váalszolás,ki irás,és kiemelés sem.


Soha nem tudtam fogalmazni helyesen, sokan ezt direkt és szándékosnak hiszik, pedig ez tanulási nehézségek, és betegség is ami kihat.

2021. nov. 24. 11:22
 28/29 anonim ***** válasza:

Maradhatnál, csak ez esetben egy-két dolgot máshogy kéne csinálni.

1) A fő kérdésed legyen egyszerű, de figyelemfelkeltő.

Pl. Meg szokta tapogatni az orvos a hasatokat?

Nem kell mindent beleírni az első mezőbe, hiszen van második is.

2) A kifejtést pedig kezdd így: "Elnézést a nyelvtanért, egészségügyi probléma miatt fogalmazási nehézségeim vannak. Az érdekel, hogy..." (és itt részletesebben kifejted a kérdésed)

3) Végezetül ha a reakciókból úgy látod, hogy még mindig nem világos, kommentekben pontosítod.

2021. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
28#ez igy könyebb egyszerü.köszöm,szuper vagy. Jövőbe kifejtem kérdést alul,és a hastagekkel cim szavakal is kérdéshez passzitom.
2021. nov. 24. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!