Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szeretsz/szerettél a...

Mit szeretsz/szerettél a legjobban a várandóságod alatt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
A magzatmozgàsokat, még ha fàjtak is olykor.
2020. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Hogy mindig boldogan, büszkén viseltem a pocakomat. Boldog és nyugodt időszak volt. Sose rinyáltam a striáim miatt, a mai napig egy kedves emlék a terhességemről, amikor a tigríscsíkjaimra ránézek.
2020. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Csak a tudatot h a vegen remenyeim szerint egy egeszseges kisbabat fogok a kezemben tartani. Meg talan azt hogy sosem vagyok egyedul, elotte nagyon szorongos voltam foleg idegen helyekre bemenni egyedul. Az elso varandossagom alatt ez a panikbetegseg megszunt. A testem valtozasat elfogadom de nem elvezem kulonoskeppen.
2020. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Védekezés nélkül lehet dugni
2020. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Hogy ott van a baba végre!

De az is igaz, hogy tök jó, hogy szeretkezéskor nem kell aggódni a teherbe esés miatt :D :D

2020. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is a magzatmozgások a kedvencem :) És a gondolat, hogy a kis csöppségem még valahol részben én is vagyok, egy vérkeringés, egy test. Kicsit félek is, milyen érzés lesz, mikor fizikailag is elszakadunk egymástól (köldökzsinór elvágása után), de remélem hamar megszokom, hogy már a testemen kívül hordozom.
2020. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg azt, hogy csodásan szép a bőröm, elég egy leheletnyi színezett hidratáló, előtte alapozó nélkül nem is mentem utcára, csak úgy volt önbizalmam a problémás bőröm miatt. Körmeim erősek, egészségesek. Borzasztó csininek érzem magam és mások is mondják, hogy sugárzok. Ezen kívül pedig a magzatmozgás szintén, ami egyre erősebb, a férjem, aki már most nagyon édes apuka és minden nap "beköszön" a kicsinek :) Negatív, hogy sajnos a libidóm lecsökkent, hüvelyszárazság és székrekedés nehezíti a napokat.
2020. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Legjobb a szép, dús haj volt, és amúgy gyakran kell hajat mosnom, terhesseg alatt elég volt heti 1-2x. És amit egy másik válaszoló is írt, hogy a mindennapi szorongas sokat enyhült, kiegyensúlyozottabb voltam.


Meg élveztem még hogy sokat pihenhetek, aludhatok délután, hétvégén meg délig anélkül, hogy lustának érezném magam :)

2020. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Hogy lehet egy ilyen kérdés alatt a válaszokat lepontozni? :D :D :D

Na, mindegy :D

2020. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
A magzatmozgásait még ha néha fájtak is. Amikor csuklott.😀 Hogy nyugodtan készülhettem az érkezésére mert félidőtől nem dolgoztam. Hogy mindenki kedvesebb volt velem,még a férjem is..😁 Lelkiismeretfurdalás nélkül lazsálhattam egész nap sokszor egész nap 😝
2020. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!