Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második várandósag alatt...

Korkin kérdése:

A második várandósag alatt más is tapaszral eltérő tünteteket az előzőhöz képest?

Figyelt kérdés

Korábban fáradékony voltam, most inkabb aludni nem tudok.

Az előző terhességemnél olyan nyugodt voltam h semmivel sem tudtak kihozni a sodromból. Most meg egy ideg leszek mindenen.

Meg csak az eléjen járok az 5. Hétben, változhat ez meg?

Írjatok kérlek tapasztalatokat.


2020. jún. 22. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más. Lehet az egyiknél semmi rosszul lét nincs, míg a másiknál minden kijöhet rajtad. Teljesen normális nyugi :)
2020. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen más a kettő. Az első az elején volt nehéz a sok hányás miatt, a vége felé viszont nagyon energikus voltam. A mostaninál viszont a 34 hétben már alig bírok mozogni, viszont az eleje nagyon jó volt.
2020. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 gyermekem van, mindegyikükkel ugyanolyan jó volt a várandósságom. Sosem voltam rosszul, nem volt semmi probléma. Annyiban volt más, hogy ahogy egyre többedik gyereket vártam, fáradékonyabb voltam.
2020. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen más terhességem volt. Lányommal: tele voltam energiával, tettem-vettem, kertészkedtem itthon stb., inkább csak émelyegtem. Fiammal: álmos, fáradt voltam, kímélnem kellett magam, mert az elején véreztem, sokszor voltam rosszul, hánytam, ingerlékenyebb voltam. Kitartás, jó egészséget!
2020. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azta! Akkor tenyleg minden előfordulhat..

Meglájuk.

Kőszönöm Csajok!

2020. jún. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!