Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen terhesvitamint szedett?

Ki milyen terhesvitamint szedett?

Figyelt kérdés

#Milyen vitamint szedtél a terhességed/terhességeid alatt?

#Szedtél mellé valamit?

#Mennyivel született a babád?

#Volt-e valami probléma a babával? (Fejlődési rendellenesség, veleszületett betegség, egyéb?)

#Várandósságod alatt, volt valami probléma? (Gdm, toxémia, Hellp, magzatvíz probléma)


Köszönöm szépen, ha válaszolsz!


2020. júl. 9. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Elevitet szedtem meg MagneB6-ot. Felesleges leírni mennyivel született. Nemrég kimutatták hogy nincs a két dolog közt összefüggés.
2020. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de a súlyt nem a vitamin miatt kérdeztem!

De, köszönöm szépen, hogy válaszoltál! ☺

2020. júl. 9. 12:08
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Elevitet szedtem az első kettővel, 3.5kg-s babák voltak, makk egészségesek.

A harmadikkal Femibiont szedek. Most is hasonló értékekre és "eredménye" számítok :)


Semmivel semmi problémám nem volt soha.

2020. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szívből gratulálok!

Jó egészséget kívánok nektek és könnyű szülést!

2020. júl. 9. 12:15
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

Első gyereknél Elevitet szedtem.

2900 g és 50 cm volt.

Nem volt semmi rendellenesség hála az égnek.

Az utolsó két hónapban 140-160-as vérnyomásom volt. Toxémia gyanúval befektettek.

2020. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem lett probléma! Gratulálok!
2020. júl. 9. 12:19
 7/20 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem, mellé kalciumot és Magnerotot. Kislányom 3410 grammal született egészségesen. Minden rendben volt a terhesség alatt is.
2020. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
MagneB6, Femibion
2020. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Első babámmal femibion 1-2őt szedtem, néha magnerotot, a végén pedig néha extra vasat kellett szednem. Lány lett, 55 cm és 3960 gr, egészséges. A várandósság alatt nem volt gond, szüléskor lépett fel véralvadási probléma, majdnem elvéreztem. Második lányommal ladeevit terhesvitamint szedtem, K2D3 vitamincseppet és mio inozitol port ittam. Plusz magnerotot amikor úgy éreztem hogy kell. 51 cm és 3450 grammal született, egészségesen, se vele, sem velem nem volt gond.
2020. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Trimesztert szedtem, magne b6-ot, vasat (neo-ferro-folgamma), meg folsavat.

Minden rendben volt a terhesség alatt, a szülés során is. Makk egészséges, erős babám van.

2990 grammal született.

2020. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!