Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen terhesvitamint szedett?

Ki milyen terhesvitamint szedett?

Figyelt kérdés

#Milyen vitamint szedtél a terhességed/terhességeid alatt?

#Szedtél mellé valamit?

#Mennyivel született a babád?

#Volt-e valami probléma a babával? (Fejlődési rendellenesség, veleszületett betegség, egyéb?)

#Várandósságod alatt, volt valami probléma? (Gdm, toxémia, Hellp, magzatvíz probléma)


Köszönöm szépen, ha válaszolsz!


2020. júl. 9. 11:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Femibion félidőig,utána már csak vas tablettát amit az orvos írt fel a vérkép alapján. 4300g 54cm makk egészséges fiam született.
2020. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja bocsi arra nem válaszoltam,hogy a terhességem alatt is minden rendben volt.
2020. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, hogy ti is vàlasztatok!

Mindenkinek gratulàlok az egészséges babàkhoz! :)

2020. júl. 9. 13:32
 14/20 anonim ***** válasza:
Czeizel-t szedtem végig, 28.héttől napi kétszer vasat orvosi utasítasra. 37+4-re szültem, 2896 g let, semmi probléma nem volt. Szerintem nem függ a vitamintól a súly (bár azt hozzá teszem, hogy a vas tabletta nagy étvágyat csinált)
2020. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A fiammal Hipp Natakt ittam. 3900 grammal ès 55 cm-el született. S3mmi probléma nem volt sem terhessèg alatt sem a gyerekkel, màr 8 èves nagyfiú.

Most 31 hetes vagyok a kislànyommal, 1900 grammnak becsültèk tegnap, szóval ő is nagynak ígèrkezik. Most Ladeevit vitamint szedek. Eddig minden rendben a terhességgel ès a babàval is.

2020. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1.Dm terhes vitamin (cdak attól nem hánytam, de az első trimeszterben Elevitet)

2.nem kivéve folsav az első trimeszterben, és magnézium az utolsóban.

3. 3860g 57 centi

4.igen,Hypoplasias balszivfel szindróma (súlyos szivbetegseg)

5.a terhesség miatt nem, alapból cukorbeteg vagyok (1-es típus)

2020. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

1-2. Elsővel Gravida, amitől fájt a gyomrom, folsav és magnézium a végén. Másodikkal Femibion, vas (Femibionban nincs és súlyos vashiányom lett) és a végén magnézium. Harmadikkal Femibion, vas, magnézium, de az utolsó hetekben Hipp Natalra váltottam. Negyedikkel Dr. Czeizelt kezdtem, mert az volt a gyógyszertárban, aztán DM-es terhesvitamin és magnézium. Ötödikkel DM-es végig és magnézium.

3. Az első koraszúlött lett, a második 3270 g 53 cm, harmadik 3950 g 56 cm, negyedik 3420 g 51 cm, ötödik 3700 g 56 cm (2-3 37. hét, a két kicsi 38. hét)

4. Az elsőnek aorta stenosis és mitralis prolapsus, amiket tőlem és a férjemtől örökölt, a negyediknek és ötödiknek születésük után nem záródott a foramen ovale (negyediknek később spontán záródott, ötödiknek is van rá esélye).

5. Méhszájelégtelenség. Emiatt is lett az első koraszülött. Negyedik-ötödik babával barnáztam, így kaptam progeszteront. Első kivételével mindegyikkel volt haematómám az első trimeszterben.

2020. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy a két kicsivel 2000 IU D-vitamint is szedtem végig.
2020. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Trivapetrovicsnora ***** válasza:
Szia Trimesztert szedtem 36. hétig. 3850 grammal született a lányom ! :)hála istennek sem a terhesség alatt, sem a babával nem volt semmi probléma ! :)
2020. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
15. vagyok. 1 hónapja megszületett a kislányom 40+1 hétre. 3700 gramm lett, szóval ő sem lett kicsi.
2020. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!