Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is megvisel ennyire a...

Gyak.kérd. kérdése:

Mást is megvisel ennyire a terhesség?

Figyelt kérdés
Lassan 27hetes leszek de nagyon nehéz már most.Nincs erőm semmihez,folyton fáradt vagyok ,szédülök a lábaim vizesednek ...a savam szinte mindentől jön

2020. júl. 10. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Végigkínlódta az egészet, 20 hétig okádtam állandóan, 10 kilót fogytam az elején (eleve 50-ről indultam). Aztán jött e afáradtság, a szitaagy, a vizesedő láb, az aranyér brutális vérröggel, aztán befordult, és állandóan felébredtem, nem tudtam aludni, mert ő mindig a hólyagomba fúrta magát, vagy úgy rúgkapált, hogy sírni tudtam volna. De megszületett a maga tökéletességében, és simán újra csinálnám érte. Kitartás!
2020. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
21 hetesen olyan, mintha nem is lennék terhes, kivéve a lassúbb járást és a magzatmozgásokat. Kismama tornázom heti 4x, ellátom a feledataimat. De még bármi lehet, még messze a vége, szóval nem akarom elkiabálni...
2020. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt semmilyen tünetem, így nem viselt meg. Cserébe éveket vártunk az elsőre.
2020. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

29 hetes vagyok.

Eddig sem viseltem jól a terhességet pedig ez már a második baba.

Mindig van valami bajom. Eleve magas vérnyomással kezdtem a terhességet szóval figyelnem kell. A Dopegyt meg olyan mintha semmit nem érne néha.

Az alvás is nehezen megy. Éjszaka többször kelek fel pisilni ha meg felkelek a baba is egyből felkel és kell egy fél óra mire alábbhagy a rugdosódás. ☺️

Mindent összevetve nagyon várom már, hogy szeptember végén meglegyen. 😃

2020. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Tavaly voltam így, alig bírtam dolgozni, fáradt voltam és feledékeny. Nem bírtam a kánikulát. Otthon lett volna időm takarítani, de inkább aludtam helyette. Most visszasírom azt az időszakot, mert 7 hónapja nem alszom napi 4-5 óránál többet és azt is 3 részletből összeszedve...
2020. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Írasd ki a ludea gyógyszert, nagyon jó sávra. Éhgyomorra vedd be, mert csak úgy hat, de úgy tuti. Az utolsó 4 hónapban végig szedtem, és semmi savam nem volt. Ezt szedhetik kismamák, mielőtt a háziorvos elkezdi mondani a rizsát, hogy terhesen nem lehet semmit bevenni, bird ki címszóval.
2020. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Én is kínlódom. Állandóan fáj a hasam,feszít, a májamnál nagyon fáj,fáradt vagyok és kedvem sincs semmihez. Alvás nekem is olyan,hogy óránként pisilnem kell. Még feküdni sem jó akárhogy. De ha minden jól megy, 6 hét és vége. :)

34 hkm

2020. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!