Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lovaglópózzal (mármint ilyen...

Lovaglópózzal (mármint ilyen pózban) lett valaki terhes köztetek? Babát szeretnénk, most van pém, de a párom éjjel-nappal dolgozik, dög fáradt és így voltunk együtt mostanában

Figyelt kérdés
Van rá esély,hogy a kisfickók eljussanak a petéig?
2010. aug. 2. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van rá esély :)) Az ondó elég messzire tud kilövellni, így feljuthat elég. Ha jól gondolom, az én kislányom is így sikerült :)
2010. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi pé előtti este így voltunk együtt,majd pé reggelén hátulról...a párom elutazott,de mégis terhes lettem!Szerintem az esti lusta lány spermák értek oda meert kislány lett!És a reggeli gyors fiúk már lekésték!Szerintem!

8 hós a kiscsaj

2010. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én így estem teherbe, ezzel a pózzal. Kisfiú lett.
2010. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is igy estem teherbe,kislány lett:-)
2010. aug. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így lettem terhes, és ez biztos.Kislányunk lesz.Ismerős a párod hozzáállása:))Az én férjem is volt már így.És mi nem is azzal a szándékkal voltunk együtt, hogy családot alapítsunk.Szóval nem maradtam fekve egy percig sem, nem tettem párnát a hasam alá stb, és semmi "gyerekcsinálós" praktika.Csak úgy megtörténtek a dolgok, és alig várjuk, hogy megérkezzen közénk:))
2010. aug. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Simán! Ha már bejutottak akkor törnek előre mint a kis tankok. Ne izgulj:)

Amúgy én megszakításos módszerrel lettem babás, szóval gondolhatod. Még szinte be sem jutott semmi mégis elég volt a babához. :)

2010. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj lányok!Köszönöm,hogy írtazok,köszönöm a bíztatást,aranyosak vagytok!

Gratulálok a babáitokhoz,remélem nemsokára hozzánk is beköltözik a gólya:)Nagyon szeretnénk már

2010. aug. 3. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a többi pózban nem fogant meg a baba, igy felmérgedtem,nem volt lábat az ég felé, meg én vagyok alul, hanem lovagló kényelmes póz. igy sikerült a kislányunk...
2010. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!