Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami más bajom is lehet?

Valami más bajom is lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is tudni kell, hogy 10 hetes kismama vagyok, és 24 éves. Nem is tudom, hogy jó kategóriába írom-e a kérdésemet. De talán más kismamákkal is fordult elő hasonló. :)


Egy kicsit aggódom, mert ma is, ill. 2 nappal ezelőtt mikor voltam nagyvécézni, eléggé nehezen akart kijönni, mostanában ilyen valahogy, nem a megszokott puha. Na és akkor is, és ma is, ahogy töröltem, egy kis rózsaszín foltot láttam a papíron. Az előzőn nem aggódtam, mert gondoltam biztos, hogy megrepedhetett valami hajszálér az erőlködéstől, mert aztán egyszer sem volt se pecsételés, semmi. Ma viszont megint hasonló volt, de nem tudtam/tudom eldönteni, hogy honnan jöhetett a rózsaszín. Mégegyszer mondom, hogy egyáltalán nem volt sok, csak olyan pont zavaró... De talán olyan volt, mintha hátulról jött volna. Lehet, hogy ott is megrepedt volna egy ér, és elpattant, mert nagyon kemény lehetett a széklet? (elnézést, hogyha ilyen nyers vagyok...) Vagy csak ahogy töröltem, hátra húzhattam? Már kezdek azon aggódni, nehogy vastagbélrák legyen (ugyanis édesapám abban hunyt el), de másfél éve voltam vizsgálaton (tükrözésen), nem találtak semmit, polipot sem. Ugyanakkor se hasmenésem, semmi más panaszom nincs sem hátul, sem pedig a babával kapcsolatban. Holnap fogok menni a védőnőhöz, mindenképpen rá fogok kérdezni. Valakivel volt már hasonló esetleg, a terhessége alatt? Tényleg csak ráparázok, és egy elpattant hajszálér lehet a ludas? Mert nem piros volt, hanem rózsaszín. Nagyon köszönöm ha értelmes választ tudsz írni, rosszindulatú, okoskodó kommentekre nem vagyok kíváncsi.


2020. júl. 15. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aranyér vagy megpattant egy pici erecske, nekem is volt ilyen. Egyél rengeteg rostosat és 2,5 liter folyadékot.
2020. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedvesek vagytok!
2020. júl. 15. 18:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak lazán releváns, de durva székrekedéssel küzdöttem, mire (hányingerem volt a többitől) kipróbáltam a Magnosolv-ot. Napi egy tasak mindent megoldot 2-3 nap után. Ha tudtam volna, nem kellett volna annyit szenvednem. Túl voltam szilvalén, barackkúrán stb., azok nem segítettek.
2020. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!