Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrés terhesen?

Rákszűrés terhesen?

Figyelt kérdés

Volt valakinek rakszűrése 17-18 hetes terhesen?

Nekem.megcsinaltak 5 hetesen, negativ lett, de a mostani orvosom ismét meg akarja, mert az elozo leletemen csak annyi állt rajta h negativ, PAP.besorolás pedig nem..

17 hetes vagyok.Ugye ez nem árthat a babának? Az 5 hetes kenetvételnél vereztem utána..


2020. júl. 16. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Én nem engedném az tuti. Nem kötelező semmi.
2020. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Háát nem tudom, de ott asszem egy picike kefével veszik le a hámról a mintát, nem tudom jó ötlet e piszkálni a méhszájat ilyenkor...
2020. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Nemet mondanék.
2020. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A terhességre nem jelent kockázatot, és orvosoktól, irányelvektől meg országoktól függően mások az ajánlások. A baj az (és egyes országokban ezért nem is szűrnek terhesen), hogy a terhességben megnő a fals eredmények száma, emiatt érdemes inkább a terhesség előtt vagy után elvégezni.
2020. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most hogy belegondolok nekem akkor vették le, mikor megerősítette a terhességet, 6 hetesen. De nem is fájt, észre sem vettem 🤷‍♀️
2020. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
A babának nem fog ártani, de hogy ugyan mi haszna egy negatív lelet után? Nem vagyok orvos de mivel nemi életet elő nő vagy, mondjuk azt mondanám, negatív p1. Amúgy meg az is lehet, hogy ki tudod kérni a pap értéket.
2020. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik terhességem alatt vett le mintát a dokim, semmi problémát nem okozott. 😊
2020. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a hetedik het korul,terhesseg megellapitaskor vettek kenetet,nem lett bajunk.
2020. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!