Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elalvàs elött valami tip hogy...

Elalvàs elött valami tip hogy ne rugdosodjon nagyon a baba éjjel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy egyek elötte vagy ne egyek elotte?

Esetleg sétàljak egy nagyobb kört hàtha elalszik?

Stb.



2020. júl. 16. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Az én babám úgymond lecsendesedik, ha eszek valamit még este. Nem nehéz dolgokat, csak kis sajt, vajaskenyér.. Ilyesmi
2020. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem nagyon tudod befolyásolni.

A legtöbb baba akkor ébred fel, ha a kismama lefekszik. Addig a jövés-menés, mozgás álomba ringatja, aztán amikor fekszel, felkel a nyugira.

Legalábbis nálunk többnyire így volt :) Mindig lefekvéskor indult be a buli odabent. Istenem, de szerettem azt az időszakot! Annyira jó érzés az a mocorgás a pociban!

2020. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá lehetőséged előtte már pihenj egy órát. Az alatt kimozogja magát és mire aludni szeretnél elfárad és elpihen. Én alvás előtt olvasni vagy tévézni szoktam, akkor kirugdossa magát.

Egyébként az sem zavar egyenlőre ha úgy alszom el, hogy mozog, imádom ezt az érzést.

2020. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy fél órát olvasok elalvás előtt, azalatt lemegy a "játékidő" és alszunk mindketten. Velem ébred, soha nem szokott felébreszteni.
2020. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn is tèvèzek alvàs előtt, így éjszaka tudok aludni. 32 hetesen bizony sokszor már nem olyan kellemes, amit művel bent.
2020. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egesz jol hangzik hogy mar alvas elott doljek le hogy kimozogja magat.

Koszonom a segitseget, mindenkepp kiprobalom este 😊

2020. júl. 16. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok. Egész nap mocorog. Ha napközben ledőlök egyből beindul. Este úgyszintén. Ha hajnalban esetleg mosdóba kell mennem akkor is egyből felkel. Ma 4 óta fenn vagyok annyira intenzíven mocorgott.

Szerintem nem lehet befolyásolni.

2020. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!