Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ugye nem magzatviz volt?

Málnamálna kérdése:

Ez ugye nem magzatviz volt?

Figyelt kérdés
Együttvoltam a párommal és egyszercsak közben mintha bepisiltem volna de nem az volt,ilyen fehéres áttetsző dolog.Nem annyira sok talán egy fél deci deci.Tudom hogy a nők is képesek ejakulálni de én még soha nem csináltam.24.hétben járok és nagyon remélem hogy nem a magzatviz volt.

2020. júl. 21. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a magzatvíz nem fehér, hanem teljesen átlátszó, víz színű.

Ha az lett volna, akkor még most is szivárogna.

2020. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok?Azóta lezuhanyoztam de nem érzem hogy szivárogna..Nagyon megijedtem.
2020. júl. 21. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azóta nem érzed, akkor valószínűleg nem magzatvíz, illetve ha nincs fájásod, akkor biztos nem az.

Terhesség alatt egyeseknek megnő a libidójuk, simán előfordul, hogy te most jutottál arra a szintre, hogy így tudd élvezni az együttlétet. De most, hogy írod, én is megijedtem volna.

2020. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a magzatvíz szivárog, az egészen a szülésig tart. Ez nem az volt, színe pedig nincs a magzatvíznek. Terhesség alatt a bő fehér folyás normális (ha nem fertőzés).
2020. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy a parod "megkotort" belulrol (elnezest) a feher folyas a nedveddel keveredve kifolyt beloled. Valszeg kijott minden egyszerre. Viszont ha pont orgazmusod volt akkor noi ejekulacio lehetett.
2020. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodhatok?Azóta se érzek semmi változást,azóta se szivárgott semmi.Eddig hálistennek semmi gond nem volt a terhességgel most hallgattam szivhangot az oké volt a baba is mocorog ahogy szokott
2020. júl. 21. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, az folyamatosan szivarogna. Belőlem napkozben is neha kifolyik feheres attetszo folyas, a dokim azt mondta normalis a bo folyas terhesen.
2020. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!