Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak,nagyon vizesedik...

Gyak.kérd. kérdése:

Mit csináljak,nagyon vizesedik a lábam főleg a bokám meg a lábfejem?

Figyelt kérdés
Alig tudok menni meg feszül,fáj nem bírja el a súlyomat úgy érzem .

2020. júl. 22. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni egyáltalán hány hetes vagy? Ha korán ennyire vizesedsz akkor az nem jelent jót, orvossal mindenképp beszélnék. Ha már az utolsó heteket taposod, akkor sajnos a szüléssel fog elmúlni.
2020. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Polcold fel a lábad.
2020. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Vérnyomásod?
2020. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
27 hetes vagyok eddig amikor mérték jó volt a vérnyomásom
2020. júl. 22. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő, vérnyomás, vizelet vizsgálat. Amúgy meg pihentetni de úgy hogy ne lógjon.
2020. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szívednél magasabban polcold fel a lábad, legkényelmesebb fekve, úgy hajtja ki leggyorsabban belőle a vizet.Keruld a sós és szénhidrát dús kajákat igyál sok vizet+keresd meg a védőnőd ahogy feljebb írják.
2020. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ekkor kezdtem vizesedni, kutyabajom egyébként, csak a rohadék meleg és a lányom imád "jó" helyeken feküdni. Most vagyok a 37. hétben, ha hűvösebb van jobb, egyébként eléggé felvizesedem, ráadásul kicsit asszimetrikusan, úgyhogy elsőre rögtön trombózisra gyanakodtam. Ha szorosabban megfogom a lábam, 10 perc múlva is látni a nyomát. Soha korábban ilyen problémám nem volt, negatív fehérjére a vizeletem, a vérnyomásom pedig még icipicit csökkent is...


Nálam a fásli és kompressziós harisnya jött be. A polcolást sokan ajánlják, azt is érdemes megpróbálni. Nekem nem segített sajnos, maximum lassította az esti felpüffedést, de hátha. Fontos még hogy igyál sok folyadékot, mert a folyadékhiány fokozza a vízvisszatartást.

2020. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom, írja mindenki a pihenést/polcolást... Nekem két gyerekem van, 4 éves fiú és 5 hetes kislány. A fiammal atomvizes voltam, pedig akkor még pihenhettem, amennyit akartam. A lányommal a 6. hónaptól kezdve nulla volt a pihenésem, mert ugye a fiamnak a koronahiszti miatt nem volt óvoda. És mégsem voltam vizes szinte semennyire. Szóval nem tudom, nekem vannak kétségeim a saját példám miatt, hogy használ-e a pihentetés érdemben bármit. :)
2020. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt elfelejtettem, hogy mindketten júniusi születésűek, szóval az időjárás kb. ugyanaz volt (8. vagyok).
2020. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

8 Minden terhesség más. Neked az egyiknél vizesedett a másiknál nem. Ez nem annak a bizonyítéka, hogy a pihentetés nem használ.

Én pl végig aktív voltam és így sem vizesedtem egyáltalán.

2020. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!