Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hónapig vérhígító szúrás. Va...

9hónapig vérhígító szúrás. Van valami ötletetek hogy "túl éljem"?

Figyelt kérdés

Eddig az 5.et szúrtam de kb sírva. Hasba adom de véraláfutásos lesz stb. Van valami praktikátok amitől kevésbé fáj, vagy elviselgetőbb?

Gondoltam ha feladom párom karba szúrja nem tudom jobb e,a hasamon több a zsír.



2020. júl. 24. 15:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Kérj meg valakit és váltogasd a helyeket, ahová szúrjátok. Sajnos nagyon más megoldás nincs, a ti érdeketek. Kitartást, meg fogja érni :-)
2020. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Akkor nem gáz ha hol hasba hol karba megy? Hát párom nagyon nem akar szúrni de fog😄
2020. júl. 24. 16:06
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb a has, de bőr alá igazából mehet karba, comba derékba a feneked fölött. Hátha valamelyik jobban bejön (ha lehet így mondani :D). Szerintem segít, ha valaki más adja be, mert sokat ront az egészen a pszichés nyomás, hogy meg kell szúrnod magad, és akkor tuti fájdalmasabb :-)
2020. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
20%

Ne viccelj már, PERSZE hogy nem mindegy, hová szúrod az injekciót!


Az aszpirint se dugod máshova, ha nem jön be az íze, ugye?


Ki lehet bírni, a cél lebegjen a szemed előtt: egy egészséges gyerek.


(Igen, 9 hónapig szúrtam a hasam én is, többször is. Meg lehet szokni, bár kellemes sose lesz, és igen, véraláfutásos lesz. Ami nekem bejött: borzasztó erősen összecsípni a bőrt előtte, hogy szinte már zsibbadjon - és akkor tempósan beszúrni. Minél lassabban, óvatosabban csináltam, nekem annál jobban fájt.)


Sok sikert, fel a fejjel, és a hasadba add a szurit!

2020. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
6%
Körzeti doki asszisztense is beadja. Nyilván pénzért, de legalább tapasztaltabb a témában.
2020. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Az elsőt a dokinál adtuk be de másik városban van,ezért nem utaznék a gyerekkel( a 2.at várom), de most derült ki hogy szúrni kell.


Hát lehet pszichésen nehezebb mert ma 2x szúrtam meg magam mire benyomtamXD


Doki mutatta 45fokba a hasba,max karba. Valamiért a combot nem ajánlotta de nem emlékszem miért.

2020. júl. 24. 16:26
 7/37 anonim ***** válasza:
52%
Ha sovány vagy, esetleg könnyebb izmot szúrni, bár azzal a tűvel szerintem esélytelen... Egyébként egyáltalán nincs jelentősége, ez egy bőr alatti injekció, ahol vaskosabb a kötőszövet és a zsír, tehát biztonságos (has, kar, comb), oda lehet adni.
2020. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%

köszönöm a lepontozást :/


pedig ha jól látom, én voltam az egyetlen, aki kérdésednek megfelelően gyakorlati tippet is adott, hogy minél kisebb legyem a fájdalom..

így jártam.


(azért nem ajánlotta, hogy ne a combizomba menjen véletlen, mert ott még jobban fáj.)


mindegy, további jó babavárást.

2020. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
32%
A fekete nadálytő krém jó a véraláfutásra, próbald ki :)
2020. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
8/9 nem én pontoztalak le. Köszi a tippeket :)
2020. júl. 24. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!