Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérhígító terhesség alatt?

Vérhígító terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Trombózisveszély miatt végig kell terhesség alatt vérhígító injekció. Ha már nagyobb lesz a hasam, hova adjam az injekciót, combba? Akinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban, tudna segíteni? Köszönöm!
2018. máj. 7. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Combba nekem nagyon fájt, így végig a hasam aljába oldalt adtam (váltogattam az oldalt).
2018. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én végig combba szúrtam,de a végén már nagyon fájt :/ de a hasamba valahogy nem mertem.
2018. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a karomba adom, ahogy a kórházban kaptam, amíg bent feküdtem.
2018. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a párom segített, beadta a vállamba. Amikor nem volt otthon, vagy már nagyon kész volt a vállam, akkor combba, nekem annyira nem fájt, csak meg kellett találni a megfelelő helyeket :)
2018. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem máskor karba (izomba) csak nővér adhatta műtét után, itthon zsírszövet közé engedték csak.
2018. máj. 7. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 32-40. hétig kellett szúrni, a férjem végig a felkaromba adta váltogatva. Semmi gond nem volt.
2018. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi végig a karba adtuk be.
2018. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre nincs nagy hasam de végig hasba tervezzük adni. Párom adja be én rettegek a tűktől. Legtöbbször egyáltalán nem fáj, szerintem jól csinálja. Trombózisom is volt már akkor is hasba kaptam a kórházban.

Ha nagyon nem megy már hasba akkor combba próbáljuk. Karba számomra félelmetesnek hangzik.

2018. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok,18. Héttől szúrok én is, akkor sem volt nagy hasam,most sem óriási, de egyszer sem adtam hasba. Mindig az oldalamba (adja a párom) de néha én is magamnak. Nem muszáj ragaszkodni a hasba adáshoz, sőt.. :)
2018. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!