Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevallalnatok/vallaltatok...

Bevallalnatok/vallaltatok kulfoldi utazast, nyaralast 33 hetesen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem! Nem csak a magam védelme érdekében, hanem a baba miatt is! Itthon is vannak kitűnő nyaraló helyek!
2010. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A hosszú út, a nagy meleg miatt biztosan nem. Meg aztán ilyenkor már bármikor jöhet a baba, nem szerettem volna külföldön, kemény euróért szülni...
2010. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elözöekkel. Söt én belföldit sem...nagyon megszívtam 30 hetesen. Édes drága anyukám jòt akart nekem és elvitt belföldre nyaralni egy hétre. Nos, az egész nyaralás balul sült el, végiggörcsöltem az egészet, az ágyból sem nagyon kelhettem fel, úgy volt, hogy kórházba kerülök, de azt megúsztam. Az a furcsa, hogy elötte semmi ilyesmi nem volt, utána meg végig és azóta is. Az orvosom szigorú fekvést rendelt el. És ez bármikor bárkivel megtörténhet.

Ha teheted ne nagyon vállalj már nyaralást. A ti érdeketekben.

34 hetes

2010. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes voltam amikor törökbe mentünk nyaralni. Semmi baj nem volt az úton, leszámítva hogy nagyon elfáradtam, a repülőn pedig totál bedagadt a lábam. A 10 napos nyaralásunk, tengerpart, kényeztetés, finom vacsorák nagyon jólestek:) DE!!! Visszaúton már nagyon fáradtnak éreztem magam, már semmi nem volt jó. Hazaértünk, rá pár napra elment a nyákdugóm 33 hetesen. Végül semmi baj nem lett kiírt napon szültem, de ha újból kezdeném korábban mennék:)
2010. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én február 8-ra voltam kiírva (prog.császár), január 11én még elutaztunk egy hétre Ausztriába (bár, nem messze, "csak" 160 km tőlünk) Semmi baj nem volt, bár én végig jól viseltem minden terhességemet.

Előtte a dokival persze megbeszéltem, lelkemre kötötte, hogy síelni azért nem fogok :-)


Attól függ, hova utazol, mivel, és meddig tart az út.


3 gyerekes

2010. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már én sem vállalnám! De mindenki maga érzi, de szerintem is inkább itthon nyaraljatok!
2010. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en ugy tudom hogy a terhesseg 25-ik heteig lehet utazni repulovel sajat felelossegre aztan mar csak orvosi engedellyel es a 33-het utan mar sehogy! en igy tudom. de az orvostol mindenkeppen kerdezd meg mit javasol!!
2010. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia! csak nezegetem az oldalakat mert engem is erinteni fog az utazas es mi is sokat beszelgetunk rola hogy mi legyen. persze en meg fiatalabb terhes vagyok. de azert belinkelek neked egy oldalt, remelem hasznos lesz!!

[link]

2010. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a terhesség nem betegség.
2010. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!