Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok hatodik hétben....

Most vagyok hatodik hétben. Két hete tudom, hogy babát várok, de azóta folytonosan PMS-szerű tüneteim vannak? Ti hogyan élitek meg a terhességeteket?

Figyelt kérdés
Tervezett baba, nagyon akarjuk. Az első héten mindenen el tudtam sírni magam, de sajnos mostmár inkább dührohamaim, hisztijeim vannak. A környezetemet is megterheli. Azon aggódók mikor felhúzom magam, hogy ezzel artok, de mégsem bírom fékezni magam. Sajnos a férjem se tud ezzel mit kezdeni és elhúzódnak órákig a veszekedések. Tudom, hogy ez nem használ a babának, de reménykedem, hogy nem is árt. Kérlek nyugtassatok meg, hogy ez normális!

2020. júl. 25. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Detto ilyen vagyok. Én naptár szerint 8 hetes vagyok, de UH szerint 6-7. Annyi, hogy az én majdnem férjem (5 nap és az ❤) a világ legtürelmesebb embere. Még ha sírva csapkodok is halál nyugodtan simogat, hogy minden oké. Ez meg még jobban felidegesít :D
2020. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én férjem sajnos méginkább olajat önt a tűzre. Remélem emiatt azért tud fejlődni a baba...
2020. júl. 25. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneken stresszelsz, akkor lesz baj. A baba fejlődni fog. Gondolj bele, van aki ennyi idősen a terhességéről sem tud, nehéz fizikai munkát végez. Hány nem megfelelő családba születik baba a sok veszekedés közepette?
2020. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hatodik héten vagyok. Múltkor azon sírtam el magam majdnem, hogy a pároméknál voltunk vendégségben és “rám szólt” hogy halkabban vegyem ki a tányért a szekrényből mert az édesanyja éjszakai műszak miatt aludt 😃
2020. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja ez ilyen. Én hisztirohamot kaptam, mert valaki megette a kiflit meg a téliszalámit, amire én fentem a fogam . Úgy toporzékoltam a szobában , mint egy óvodás . Akkor megláttam magam a tükörben , és leesett hogy valószínűleg terhes vagyok😅 A második gyereknél meg folyamatosan bőgtem, ilyen kardinális dolgokon hogy jajj de jól áll a fiamnak az a póló, milyen aranyos az a plüssmaci meg hasonlók 😀 Később még rosszabb lesz...
2020. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez így leírva viccesen hangzik, de valóban, amikor benne van az ember, akkor kibírhatatlan. Én egyszerre sírtam és nevettem, gyakorlatilag csak egy mondaton. Nem vagyok önmagam. Kedves utolsó, remélem inkább csak jobb lesz később :D
2020. júl. 28. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem már megszületett a fiam,de én is volt,hogy a semmin sírtam,majd mikor rájöttem,hogy mekkora hülyeség,nevettem sírás közben. Ilyenek ezek a hormonok :D
2020. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!