Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatodik héten barna csöppeket...

Hatodik héten barna csöppeket mi okozhat?

Figyelt kérdés
Napi egy utrogestan megelőzésképpen elég lehet?
2017. nov. 9. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:

1 db??? Minek spórolsz azzal? Az halottnak a csók. Főleg ha barnázol.. akkor kell 3x1 ha megelozeskepp akkor 2x1

Nekem 3x2 kellett szted akk eggyel mit érsz el?

2017. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2017. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, az mondta minden rendben és napi egy utrogestant mondott vaginálisan.
2017. nov. 9. 23:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Napi 3 szemet kaptam. Reggel 1 este 2.
2017. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Szia,, a többiek szájon át szedik..

Ha az orvos ennyit mkndott, akkor elég...nekem a 7. Heten volt, nem kaptam rá semmit.. Nincs jaa nekem sem és a babának sem

2017. nov. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5ös, honnan veszed, hogy a "többiek szájon át veszik"?

Nekem 2x2-t kellett HÜVELYBEN úgy, hogy egy csepp vér sem volt meg semmi, ez megelőzésképpen volt, mert kicsit alacsonynak ítélte meg az endokrinológus a progeszteron szintemet vérvétel alapján.

Lehet utrogestan nélkül se lett volna semmi baj, de legalább így nyugodt voltam. Ilyenen biztos nem spórol az ember.

2017. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat nekem is azt mondta eleg a 2x1 aztan csak barnáztam.. kellett a 3x1 de sztem túl nyugodt vagy

Amugy huvelyen keresztul hatasosabb de engem kimart a 3x1 es masnap mar szajon at vettem be ;)

2017. nov. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. 5. vàlaszoló talàn a varàzsgömbödben làttad, hogy mi melyik irànyból alkalmaztzk??? Szintén hüvelyi úton "szedtem" szintén pàr csepp barnàzásra.
2017. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megnöveltem a dózist, napi két adagra, miután olvastam véleményeteket. Lehet gond belőle?
2017. nov. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!