Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hascsikarásos fájdalom, mellé...

Hascsikarásos fájdalom, mellé egy kis hányinger, bajt jelent, vagy normális? 30 hetesek leszünk holnap.

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hascsikarást én is éreztem sokszor, kérdeztem is az orvost, hogy ilyenkor mi van, de azt mondta, hogy ezt már a baba csinálja velem, itt-ott megnyom, meg eleve a belső szervek is áthelyezkednek, nyomódnak, így előfordulhat ilyen hascsikarásos fájdalom is, anélkül, hogy hasmenésed is lenne. Nekem a 28. héten kezdődött és még most is van néha-néha. Van, hogy úgy érzem rohanni kell wc-re, de nem, mert aztán elmúlik a fájdalom. Amúgy 31 hetes vagyok.

Hányingerem nem volt, így arról nem tudok mit mondani, de szerintem csak a belső szervek nyomódása miatt érzed. Nekem ég a gyomrom néha, de akkor érzem is, hogy a baba nagyon fent van és nyom.

Persze, azért érdemes a dokit megkérdezni!

2010. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! A hányingert betudom terhességi tünetnek, az elején is volt, és itt is olvastam hogy van aki 38 hetesen is hány! A hascsikarástól voltam megijedve! De megnyugtattál! Köszi

Jó babavárást:)

2010. aug. 3. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok...epp ma gondoltam arra, hogy a Picur ugy tudja utni-vagni a belsomet, biztos azert van hascsikarasom es azert fosok is. Napi 3-4x az utobbi hetben...akkor ezek szerint igen...en is koszonom a valaszt es neked Kedves Kerdezo a kerdest!
2010. aug. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!