Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy mondta el a párjának...

Ki hogy mondta el a párjának hogy babát vár? Várom a jó ötleteket.

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
az első gyermekem születésénél megmaradt a pólya.abba beletettem egy babát és ráraktam a pelenkázóra.hazajött a kislányunkal és amikor felvitte átöltöztetni akkor meglátta a jó hírt.nagyon örült neki.nekem csak annyit kellett mondanom hogy mióta tudom.
2008. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Én elé raktam a terhességi tesztet :) most 27 hetes vagyok :) És nagyon örült a párom.
2008. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Én ebéd közben mondtam el. A tányérjára tettem (desszertként)1 pár bébi cipőt. "Ez a meglepi". Nagyon boldog volt. - Fiú vagy lány ? kérdezte. Persze akkor még nem tudtam. :)
2008. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Szia. Én érte mentem a munkahelyére és mikor a kocsiba voltunk, azt mondtam, hogy át kellene rendeznünk a hálószobánkat. Van rá kilenc hónapunk. Nagyon boldog volt el sem akarta hinni. 26 hetes pocis
2008. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Meg aludt mikor teszteltem. Szep napsuteses szombat reggel volt, ami mifelenk ritkasag. Mikor megcsinaltam a tesztet, felebresztettem, es megkerdeztem, hogy elviszi-e a terhes kis szerlmet setalni ebben a gyonyoru idoben.
2008. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát nálunk előbb tudta mint én.Akkor már pár napja rosszul voltam, hányingerem volt és ő mondta talán kellett volna venni egy tesztet.Erre másnap vettünk, beköltöztem vele a Wc-be és mikor kijöttem kérdezte Mi van? én visszakérdeztem:Mi lesz? erre ő hogy Hány vonal van? 2 És Hánynak kell lenni? 2-nek.Erre már majdnem mindketten sírtunk.Nagyon örült.Nekem ez a pillanat meghatóbb volt mint mikor kimondtuk az igent.19 heteske
2008. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Mi együtt csináltuk a tesztet, de így is nagyon örült neki.
2008. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk tulajdonképpen a férjem mondta el nekem, hogy terhes vagyok...

Az oka az, hogy nagyon bezsongott, amikor ráálltunk a babaprojektre, eleve az ő kezdeményezése volt és engem kellett rábeszélni (nem tartott sokáig). Csak az ötödik hónapban jött össze a baba, viszont a férjem az első három hónapban már mensi előtt egy nappal is teszteltetett velem, mert türelmetlen volt. Én pedig egyre csalódottabb. Végül az ötödik hónapban megvártuk a kimaradt mensi napját, úgy volt, hogy másnap reggel tesztelünk, mert reggeliből biztosabb, de a párom inkább ment és vett még egy tesztet, hogy próbáljam ki este, mert ő nem tud várni. Megtettem, majd magára hagytam a tesztet a fürdőszobában egy-két percre, nem akartam görnyedni felette, de persze az én szerelmem nem bírta kivárni és bement. Rettegtem, hogy azt mondja, csak egy vonal van. Ehelyett annyit kérdezett: "A halvány vonal is vonal?"

Megvolt a nagy öröm, nem kifejezetten sírtunk, de könnybe lábadt mindkettőnk szeme és enyhe katarzisban telt az egész éjszakánk. Hihetetlen volt!

2008. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Mi az elsővel együtt csináltuk a tesztet,nagyon boldog volt.A másodikkal a munkahelyemen csináltam a tesztet,és írtam neki 1 SMS-thogy:

Jó reggelt kétgyermekes Apuka!

Még most is őrzi az SMS-t és a teszteket is fényképalbumba tette!

Mire hazaértem egy aranyfülbevalóval várt!

2008. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Mi együtt csináltuk a tesztet:D! Már a mensim késett 3 napot és mondta hogy menjünk és vegyünk tesztet de annyira izgult hogy azt mondta majd ő megcsinálja:)! Odaadtam neki a vizeletet meg a tesztet de alig beletette 2 másodperc mulva ott volt a 2 erös csik:D! Én persze néztem az idöt hogy meddig kell benn hagyni de elkezdett sirni és azt mondta hogy ne nézzem az órát mert terhes vagyok:)! Nagyon édi volt a férjem és együtt sirtunk olyan boldogok voltunk:DD!

2008. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!